Moje láska k cestování...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mojí vášní je online marketing a CESTOVÁNÍ. A protože jsem se zamilova v roce 2017 do BALI, organizuji skupinové pobyty s přesahem do osobního rozvoje. Různé  semináře, workshopy, výcviky, jógové kurzy a retreaty...  

Pracovala jsem 20 let v marketingu vedla reklamní agenturu na pozici výkonné ředitelky. Ale pak jsem se zamilovala do MioWebu. Téměř ze dne na den jsem změnila svou práci a šla jsem tvořit nové projekty, nové weby a začala se specializovat na podnikání online.

Nebyla to vždy snadná cesta. Sama na sobě jsem musela odvést velký kus práce. Nabýt sebevědomí, najít svoji hodnotu, nedělat věci zadarmo, ale i získat velkou dávku pokory a naučit se opět věřit lidem... Mnoho měsíců to bylo o zkoušení, spoustě hodit tvoření a hledání cest, co bude nejefektivnější. Kam není třeba investovat čas a energii a kam je naopak důležité dávat plnou pozornost a tvořit. 

Marketingu se věnuji již přes 25 let, onlinu už sedm. Už čtyřikrát jsem  byla v týmu podpory Podnikání z pláže a spolupracovala se Stáňou Stiborovou Mrázkovou a necelý rok jsem pracovala v marketingovém oddělení MioWebu a spolupracovala s Davidem Kiršem.  

Po prožitých a nasbíraných zkušenostech jsem provázela své klienty krok po kroku celou strategíí online marketingu. Jak vše naplánovat, co postupně udělat, a jak celý projekt pro online business zrealizovat.

Dnes tvořím své vlastní projekty, věnuji se organizaci zájezdu a mému milovanému cestování a jsem partnersky součástí v několika vybraných projektech. 

Jsem Orgánizátorka Pobytů

Iva Bernát Votavová

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně.

Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy.  Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! 

Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Již šestým rokem organizuji jógové pobyty v Indonésii, střední Americe a východní Africe s přesahem do osobního rozvoje.

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka