BALI » TRANSFORMAČNÍ RETREAT POBYTY

RESORTY NA PLÁŽI » VÝLETY » BALIJSKÝ PRŮVODCE HOVOŘÍCÍ ČESKY

Jste lektor seminářů, průvodce workshopů, učitel jógy nebo jiného cvičení a chcete svým klientů nabídnout transformačně pobytový a poznávací zájezd s vaším programem? Toužíte se podívat nebo vrátit na magický ostrov Bali?  Víte jaké změny a uvědomění mohou přijít na takovém pobytu a chcete to umožnit s svým klientům? 

 

Nechcete se starat o organizaci celého zájezdu a chcete splnit veškeré legislativní a zákonné podmínky pro pořádání pobytu v zahraničí?  

 

Přesně pro vás mohu připravit a zajistit kompletní organizaci skupinového zájezdu. 

 

Naplánujeme pro vaše klienty pobyt s vaším programem, seminářem, workshopem, výcvikem, jógovým kurzem, nebo transformačním retreatem s přesahem do OSOBNÍHO ROZVOJE.

 

Já osobně se postarám o kompletní organizaci vašeho zájezdu. Vytvořím prodejní stránku, rezervuji vybraný resort na Bali, doplním váš program, zajistím veškerou komunikaci s klienty včetně smluv, faktu, plateb a zajistím skvělý průběh pobytu na místě.

 

Bali » magický ostrov Bohů

SPOLEČNÉ CESTOVÁNÍ

BALI je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, které vám pomohou otevřít a zharmonizovat srdce, zpřítomnit vaše myšlenky a možnost uvidět věci ve svém životě z jiné perspektivy.

Kouzelná energie ostrova vás může inspirovat a pohltit všechny obavy a strachy, které vás brzdí a omezují udělat změny, která vaše podvědomí už ví a kterou vaše duše nutně potřebuje k dalšímu růstu. Uvidíte věci ve svém životě jinak a možná se po Bali rozhodnete uskutečnit zásadnější kroky ve svém životě.

Tento ostrov bohů je skutečně magické místo, které vás plně podpoří ve vaší transformaci, na kterou budete zrovna připraveni. Pocítíte až čarovnou sílu, která vás povede k větší životní rovnováze, vděčnosti, moudrosti a pokoře. Každá transformace může být náročná, ale její výsledek a změna vás posune v životě dál.

Bali vám ukáže, jak naplno ŽÍT TADY A TEĎ a možná vám pomůže si vzpomenou a následně realizovat vaše už dávno zapomenuté sny. Říká se, že po Bali už nebude nic jako dřív... A je to tak. Vítejte na výjimečném a magickém ostrově Bali. 

Zajímájí vás k Bali pobytum tyto otázky:

 

» kdy je vhodné vzhledem k podnebí zájezd naplánovat?

 

» jaké jsou možnosti hotelů, resortů a privátních vil?  

 

» jak může být postaven program s poznáváním bali?

 

» Jaké výlety jsou pro zájezd nejlepší?

 

» Co je a není v ceně zájezdu?

 

» jaké jsou detailní kroky celé organizace?

 

» jaké jsou finanční podmínky spolupráce?

 

»  Jak správně nastavit vaše kurzovné na pobyt?

 

Jsem organizátorka TRANSFORMAČNÍCH RETREAT pobytů na magickém ostrově BALI.


Iva Votavová – specialita na Bali

průvodce a organizátor transformačních retreat pobytů na Bali
Na Bali jsem byla poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítíte opravdu dobře a bezpečně. Bali je ostrov Bohů, kde jsem zažila skutečný pocit tady a teď, pocítila až magickou sílu ostrova, která mě vedla k větší životní rovnováze a pokoře. A proto BALI tak moc miluji celou svou duší! Založila jsem si cestovní agenturu a již sedmým rokem organizuji a provázím skupinové pobyty především na Bali. 

Ráda vám nabídku připravím a pobyt kompletně zajistím. Pošlete mi na sebe kontakt...

BALI » reference 

REALIZOVANÉ POBYTY A REFERENCE OD KLIENTŮ A LEKTORŮ 

TRANSFORMAČNÍ RESTART

DUBEN 2023 / TINA BURGWIWSER

RETREAT NA BALI

RÍJEN 2023 / SIMONA HORČIČKOVÁ

BALANC NA BALI

BŘEZEN 2022 / LENKA BALANC

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Spolupráce s Ivou je prostě skvělá, má zkušenosti, vizi a snaží se o co nejlepší výsledek po všech stranách. Velice oceňuji její lidský přístup, profesionalitu a zkušenosti s cestováním. Také kontakty a její doporučení v místech pobytu jsou velmi cenné a díky tomu víte, jaká místa v době zájezdu navštívit. Pro mě je také důležitým benefitem její péče o klienty ještě před cestou.
Lenka BALANC
lektorka
www.lenkabalanc.cz
Realizace pobytu od A do Z. Tak lze popsat spolupráci s Ivou Bernát. Veškeré starosti s organizací pobytu můžete pustit z hlavy a věnovat se tomu, co vás baví a naplňuje. Iva nabízí maximální servis včetně komunikace s klienty, kteří mají veškeré potřebné informace včas. Jsem velmi vděčná za tuto spolupráci a zároveň přátelství.
Iva Barnincová Říhová
Body & Mind Coach
www.ivarihova.cz
Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Aničkaklientka pobytu
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňkaklientka pobytu
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku, dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnkaklientka pobytu
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Ivetaklientka pobytu

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Votavová – zakladatelka a jednatelka