Jak si udělat rychle a jednoduše něco krásného pro svůj domov...

Také se vám stává, že prosíte svého partnera o tohle a o tamto a pak jen dlouho čekáte a nic. Připomínáte, urgujete, znovu prosíte. Už se cítíte nepatřičně a nebaví vás to. Chcete mít ty tapety nebo tu poličku už dávno přidělanou? Je kvůli tomu u vás doma dusno, protože po něm pořád něco chcete?

Nebo jste sama a nechcete si na vše volat nějakého odborníka v montérkách co vám zase bude říkat: Paninko, kdo vám to tady dělal? To je úplně celý špatně!

Znám to obojí z vlastní zkušenosti. Byla jsme 5 let sama bez partnera a toho současného to moc nebaví. Proto jsem zde pro vás, milé dámy, připravila moje jednoduché DIY návody, jak na to?

Jak si udělat rychle a jednoduše něco krásného pro svůj domov...

Baví vás udělat si domácí marmeládu, med nebo sirup? Chcete něco zdravějšího pro své děti bez éček a nebo vás prostě baví jen tak si něco doma vytvořit a pak to třeba i darovat jen tak někomu nebo to přidat pod vánoční stromeček? 

Já to prostě miluji! V dnešní době si vážně můžeme koupit cokoliv! A to mě nebaví. A tak se ráda vracím do časů našich babiček, čas který věnuji jen sama sobě a ráda pak obdarovávám své přátele něčím, co jsme sama vytvořila. Je v tom pro mě větší hodnota!

Zde najdete milé dámy pár mých oblíbených a jednoduchých receptů na domácí marmelády, medy a sirupy.  

Jak si udělat rychle a jednoduše něco krásného pro svůj domov...

Máte doma starý stůl, židli nebo noční stolek a už vás vzhledem nebaví? Mám ráda když se dá starému nábytku, který má ducha a je s vámi třeba ten nějaký čas, prostě nový kabátek. Může z toho vzniknout kouzelný originální kus, který vaší domácnost zahřeje a dá jí osobité kouzlo.

Nejvíc ze všeho se mi líbí patina. Je to jednoduché, krásné a má mnoho barevných možností v pastelových barvách. A hlavně každý takový kus nábytku ve vašem domově prostě efektně vynikne. 

Jednoduchý návod jak na to jsem pro vás milé dámy připravila.

Jak si udělat rychle a jednoduše něco krásného pro svůj domov...

 

 

 

 

Máte rádi jídlo, ale nechcete v kuchyni trávit 3 hodiny, když to co vytvoříte pak zmizí za 3 minuty?

Já vařím ráda, ale znáte to. Jaky každý žena ve svém měsíční cyklu jeden týden v měsíci jsem v kuchyni pečující žena o svůj domov a vařím jak divoženska. No pak mám zase ten jeden týden za měsíc, co mě nikdo do kuchyně nedostane.

Proto mám ráda jendouché recepty, které jsou efekivní, zdravé a dobré. Pro dámy, které svojí cykličnost sledují, se budu snažit náročnost přípravy zařadit do správného týdne v cyklu ženy. 

Tak právě zde najdete moje oblíbení recepty jen tak pro radost.

Jak si udělat rychle a jednoduše něco krásného pro svůj domov...

Kategorie
STOLIČKA HNĚDÝ KVĚT
Stolička ZELENÝ KVĚT je z masivního dřeva, odolný přírodní materiál.…
STOLIČKA ZELENÝ KVĚT
Stolička ZELENÝ KVĚT je z masivního dřeva, odolný přírodní materiál.…
STOLIČKA MAGDA
Hnědá stolička je z masivního dřeva, odolný přírodní materiál. Rozměry…
STŮL MADLENKA
Patinovaný stůl je z přírodní masivní borovice o rozměrech 120…