Konzultace zdarma

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

20MINUTOVÁ KONZULTACE ZDARMA

Máte nějaké obavy z cestování na Bali, ale přesto vás to tam táhne? Pojďme se na to podívat...

Volá vás retreat na Bali, ale vaše hlava vymyslela už spostu argumentů, proč tuto cestu vůbec nepodniknout? Perou se ve vás strachy a pochybnosti? Že neumíte dobře anglicky, co práce a co děti, jak to beze mě zvládnou, co ta dlouhá cesta letadlem, jak to přečkám, je to moc drahé, nemohu za sebe přeci vydat tolik peněz... Když se rozhodujete ke své první cestě na Bali, můžete prožívat pochybnosti. I když vás tam něco táhne, je jednodušší cestu zavrhnout a máte k tomu mnoho logických a přesvědčivých argumentů! Tento proces je naprosto přirozený  a je třeba si ujasnit všechny otázky, přesvědčení a obavy z cestování.  

Možná nevíte, jak je to s očkováním, co si s sebou zabalit, jestli je cesta právě pro vás vhodná, jestli můžete jet, i když k sobě nemáte kamarádku, neumíte skvěle anglicky nebo si říkáte, jak přežijete tak dlouhý let?  

Naprosto vás chápu! Protože cestovat až na druhý konec světa není vůbec jednoduchá věc.

Pojďme si o tom nezávazně popovídat, ať máte více informací a můžete se lépe rozhodnout, zda bude cesta na Bali právě pro vás.   

Napište mi na sebe kontakt a já se vám co nejdříve ozvu zpět. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Iva Votavová – specialista na Bali

průvodce a organizátor transformačních retreat pobytů na Bali
Na Bali jsem byla poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítíte opravdu dobře a bezpečně. Bali je ostrov bohů, kde jsem zažila skutečný pocit tady a teď, pocítila až magickou sílu ostrova, která mě vedla k větší životní rovnováze a pokoře. A proto BALI tak moc miluji celou svou duší! Založila jsem si cestovní agenturu a již sedmým rokem organizuji a provázím skupinové pobyty především na Bali. 

Možná vás právě teď zajímá...

 Jak vám Bali může

změnit život?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video