RETREAT NA BALI

ANETA KONČULOVÁ A LENKA BALANC
Přihlaste se na webinář o Retreat pobytu na Bali, kde se ihned dozvíte, jak získat ZDROJ pro svůj budoucí ŽIVOT. DOZVÍTE SE, co je to transformační retreat? Proč zrovna až na Bali? A co se na magickém ostrově v průběhu pobytu děje?  ZJISTÍTE, jak získat ZDROJ pro svůj budoucí ŽIVOT? Co vám RESTART NA BALI dlouhodobě přinese?  A jak se dá propojit vědomý pohyb a prožitkový tanec do pečujícího programu?  Poslechněte si právě teď záznam našeho webináře...

WEBINÁŘ O TRANSFORMACI

HOSTEM JE IVA BARNINCOVÁ
Přihlaste se na webinář o Retreat pobytu na Bali, kde se dozvíte, jak podpořit sebe a jak se nebát udělat odvážné a trochu i bláznivé rozhodnutí právě teď! Možná máte poslední dobou pocit, že věci nejdou podle vás, události ve vašem životě nemají správný směr a vy se cítíte už dlouho vyčerpaně a nespokojeně. Možná nevíte, kde a jak začít, ale cítíte, že takhle už to dál nechcete. Už víte, že je potřeba něco udělat jinak… Ale jak na to?

Stáhněte si eBook ZDARMA:

 Jak vám Bali může změnit život?

Moje osobní zkušenost 

Přečtěte si příběh, jak jsem jela poprvé na Bali, co jsem si na břehu Indického oceánu přála a jak se mi kouzlem moje žádost během 14 dní vyplnila. Byl to jen sen a nebo se stal skutečný zázrak? Zjistíte, jak rychle tam transformace probíhají a jaké sny se nám mohou díky tomu vyplnit? Pochopíte, co je na tom Bali tak magické? Dozvíte se, jak vám může taková cesta na druhou půlku zeměkoule změnit život. Tak jako mě!

Nechte se INSPIROVAT tímto MAGICKÝM ostrovem...

eBook
Jak vám Bali může změnit život?
Iva Votavová

KONTAKT

Máte obavy z cestování do dalekách zemí? Chápu vás! Protože cestovat až na druhý konec světa není vůbec jednoduchá věc. Chce to velký kus odvahy! Proto připravuji SKUPINOVÉ POBYTY, kdy je v zemi vždy místní, dlouhodobě žijící český průvodce, který lokalitu dobře zná a rád vám na místě se vším poradí. Už na tu cestu, plánování, zajištění všech věcí a orientaci na místě nebudete sami. O cestování si povídám moc ráda. Zavolejete nebo mi napiště. Budu se moc těšit. Iva Bernát Votavová 
e-mail: iva@projektyproradost.cz / tel: +420 737 259 119
 

Iva Votavová – specialita na Bali

průvodce a organizátor transformačních retreat pobytů na Bali
Na Bali jsem byla poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítíte opravdu dobře a bezpečně. Bali je ostrov Bohů, kde jsem zažila skutečný pocit tady a teď, pocítila až magickou sílu ostrova, která mě vedla k větší životní rovnováze a pokoře. A proto BALI tak moc miluji celou svou duší! Založila jsem si cestovní agenturu a již sedmým rokem organizuji a provázím skupinové pobyty především na Bali. 

Každý den je pro radost!"