BALI » MEXIKO » ZANZIBAR » MAROKO » JORDÁNSKO

Jste lektor seminářů, průvodce workshopů, učitel jógy nebo jiného cvičení a chcete svým klientů nabídnout pobytový a poznávací zájezd nebo retreat pro hlubší vědomou práci?

 

Toužíte se podívat na Bali, Zanzibar nebo do Mexika a přitom mít za svou lektorskou práci dobře zaplaceno? 

 

ORGANIZUJI SKUPINOVÉ ZÁJEZDY v Indonésii, střední Americe a východní Africe. Naplánujte si se mnou váš seminář, workshop, výcvik, jógový kurz, nebo transformační retreat s přesahem do OSOBNÍHO ROZVOJE.

SEZÓNA POBYTŮ

BALI

březen - říjen: plná sezóna

ideální březen - duben a září a říjen

listopad - únor: období děštů

 

MEXIKO

prosinec - březen sezóna

březen - květen řasy a horší počasí

červen - listopad: období deštů a hurikánů

ZANZIBAR

leden - březen: od Vánoc do konce února je druhá nejvyšší sezóna kvůli zimním prázdninám v Evropě. 

V březnu už sem tam může krátce zapršet. 

duben - květen: období deště

červenec - srpen: nejchladnější a nejsušší, nejvyšší sezona na safari 

září - prosinec:  počasí je ok 

JORDÁNSKO A MAROKO

květen - říjen sezóna

TRANSFORMAČNÍ RESTART NA BALI

16. - 27. dubna 2023
11 dní/ 10 nocí se snídaní
TINA BURGWIWSER
55.700 Kč / osoba + letenka

JÔGA RETREAT

2. - 9. května.2023
8 dní/ 7 nocí s polopenzí
ROMANA KOTĚROVÁ A ŠÁRKA SIMONIDESOVÍ
45.000 Kč + letenka

HARMONIZACE Z PROSTORU SRDCE

2. - 9. května 2023 / 2. - 12. května 2023
8 nebo 11 dní s polopenzí
Alishia Gajič & Lenka BALANC
67.000 Kč + letenka

PODMÍNKY SPOLUPRÁCE

Připravím vám zájezd na míru, dle vašich požadavků, potřeb a preferencí. Pomohu a doporučím vám osobně lokalitu a resort, který bude pro vaši skupinu a program pobytu, ten nejvhodnější. Zajistíme ubytování, letenky, výlety, vyřešíme smlouvy a veškeré detaily plánovaného zájezdu s klienty.

Následně připravíme webovou stránku s vaším konkrétním pobytem, včetně programu a vaší krátké osobní prezentace. Dodáme vám kreativu a návrh textu pro reklamu na sociální sítě. Připravíme vám vhodnou sadu kreativy pro storíčka na facebook a instagram. 

Po rezervaci zákazníka zajistíme komunikaci a dotažení prodeje zájezdu s každým klientem. Následně klient podepisuje smlouvu a platí zálohu. Měsíc před odjezdem bude vytvořena pro váš zájezd skupina pro snadnější komunikaci v aplikaci Whats-App. Klienti také získají detailní informace k cestě, jak se připravit na cestu do letadla, co si sebou zabalit, jaká je místní kultura, co se dá koupit, co si v místě užít, na co si dát naopak pozor... 

Na vaší straně bude dodat textově obsah programu, informace o vás a fotografie. Následně přidáte odkaz se zájezdem na váš web, sociální sítě a pošlete nabídku na své e-mailové kontakty. Zájezd by jste měli naplnit svými klienty, kteří vás znají buď osobně, z online programů, seminářů a lekcí.

Pro skupinovou letenku je minimum 10 osob, máme lokality i pro 60 osob. Pobyt je rezervován s rezervací kapacity ve bybrané resoru nebo hotelu a je vždy s 30% nevratnou kaucí v případě, že se pobyt zruší. Jde o čístlu 30-50 tis. Kč dle zvoleného místa pobytu.  Klientům se prodává 6 měsíců a více před odjezdem. Pakliže se začne plnit a je obsazn minimální počet, rezervuje se také skupinová letenka. Ta se hradí již cash-flow zájezdu. Nabídnu vám zajímavé finanční podmínky. Vaší odměnu dořešíme podle lokality a počty klientů. 

Orgánizátorka Vašeho Pobytu

Iva Bali Votavová

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně.

Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy.  Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! 

Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Již šestým rokem organizuji jógové pobyty s přesahem do osobního rozvoje.

Ráda vám nabídku připravím a pobyt kompletně zajistím, kontaktujte mě.

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka 

REFERENCE

Spolupráce s Ivou je prostě skvělá, má zkušenosti, vizi a snaží se o co nejlepší výsledek po všech stranách. Velice oceňuji její lidský přístup, profesionalitu a zkušenosti s cestováním. Také kontakty a její doporučení v místech pobytu jsou velmi cenné a díky tomu víte, jaká místa v době zájezdu navštívit. Pro mě je také důležitým benefitem její péče o klienty ještě před cestou.
Lenka BALANC
lektorka
www.lenkabalanc.cz
Realizace pobytu od A do Z. Tak lze popsat spolupráci s Ivou Bernát. Veškeré starosti s organizací pobytu můžete pustit z hlavy a věnovat se tomu, co vás baví a naplňuje. Iva nabízí maximální servis včetně komunikace s klienty, kteří mají veškeré potřebné informace včas. Jsem velmi vděčná za tuto spolupráci a zároveň přátelství.
Iva Barnincová Říhová
Body & Mind Coach
www.ivarihova.cz
Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Aničkaklientka pobytu
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňkaklientka pobytu
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku, dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnkaklientka pobytu
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Ivetaklientka pobytu