BALI » MEXIKO » ZANZIBAR » MAROKO » JORDÁNSKO

Jste lektor seminářů, průvodce workshopů, učitel jógy nebo jiného cvičení a chcete svým klientů nabídnout pobytový a poznávací zájezd?

 

Toužíte se podívat na Bali, Zanzibar nebo do Mexika a přitom mít za svou lektorskou práci dobře zaplaceno? 

 

ORGANIZUJI SKUPINOVÉ ZÁJEZDY v Indonésii, střední Americe a východní Africe. Naplánujte si se mnou seminář, workshop, výcvik, jógový kurz, nebo transformační retreat s přesahem do OSOBNÍHO ROZVOJE.

Iva Bernát Votavová
Organizátorka pobytu

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy. Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Již pátým rokem organizuji jógové pobyty s přesahem do osobního rozvoje.

Iva Bernát Votavová

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka 

PODMÍNKY SPOLUPRÁCE

Připravíme vám zájezd na míru, dle vašich požadavků a potřeb. Pomohu a doporučím vám osobně lokalitu a resort, který bude pro vaši skupinu a program pobytu, ten nejvhodnější. Zajistíme ubytování, letenky, výlety, vyřešíme smlouvy a veškeré detaily plánovaného zájezdu.

Následně připravíme webovou stránku s vaším konkrétním pobytem, včetně programu a vaší krátké osobní prezentace. Dodáme vám kreativu a návrh textu pro reklamu na sociální sítě. Připravíme vám vhodnou sadu kreativy pro storíčka na facebook a instagram. 

Po rezervaci zákazníka zajistíme komunikaci a dotažení prodeje zájezdu s každým klientem. Následně klient podepisuje smlouvu a platí zálohu. Měsíc před odjezdem bude vytvořena pro váš zájezd skupina pro snadnější komunikaci v aplikaci WhatsApp. Klienti také získají detailní informace k cestě, jak se připravit na cestu do letadla, co si sebou zabalit, jaká je místní kultura, co se dá koupit, co si v místě užít, na co si dát naopak pozor... 

Na vaší staně bude dodat textově obsah programu, informace o vás a fotografie. Následně přidáte odkaz se zájezdem na váš web, sociální sítě a pošlete nabídku na své e-mailové kontakty. Zájezd by jste měli naplnit svými klienty, kteří vás znají buď osobně, z online programů, seminářů a lekcí.

Pro skupinovou letenku je minimum 10 osob, máme lokality i pro 60 osob. Pobyt je rezervován ZDARMA 3 měsíce před termínem zájezdu. Klientům se prodává již 6 měsíců před odjezdem. Máte tedy 3 měsíce na vyzkoušení, zda zájezd ze své klientely zaplníte. Nabízím zajímavé finanční podmínky. Vaší odměnu dořešíme podle lokality a počty. 

UKÁZKY POBYTŮ

BALI » ZANZIBAR » MEXIKO

ŽIVOTNÍ BALANC
V POHYBU A V MYSLI NA BALI

27. října – 7. listopadu 2021
jógový pobyt s Lenkou BALANC
10 dní / 9 nocí
49.900 Kč / osoba

JÓGA NA BALI / STUDIO MOKSHA

20. - 31. dubna 2022
10 dní/ 9 nocí s polopenzí
SIMONA HORČIČKOVÁ
55.000 Kč / osoba

RESTART NA ZANZIBARU
STUDIO MOKSHA

20. - 30. března 2022
9 dní/ 8 nocí s polopenzí
SIMONA HORČIČKOVÁ
55.000 Kč / osoba

HORMONÁLNÍ JÓGA V MEXIKU

29. 11. - 10.12. 2021
ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ
jógový pobyt 11 DNÍ / 10 NOCÍ
57.000 Kč / osoba

SEZÓNA POBYTŮ

BALI

březen - říjen: plná sezóna

ideální březen - duben a září a říjen

listopad - únor: období děštů

 

MEXIKO

prosinec - květen sezóna

červen - listopad: období deštů a hurikánů

ZANZIBAR

leden - březen: od Vánoc do konce února je druhá nejvyšší sezóna kvůli zimním prázdninám v Evropě. 

V březnu už sem tam může krátce zapršet. 

duben - květen: období deště

červenec - srpen: nejchladnější a nejsušší, nejvyšší sezona na safari 

září - prosinec:  počasí je ok 

SRÍ LANKA

Od května do srpna trvá sezóna monzunu Yala, který přináší do jižních, západních a centrálních oblastí vláhu. Období sucha zde trvá od prosince do března. Druhý monzun, Maha, zasahuje severovýchodní část ostrova v období od října do ledna. Ideální dobou k návštěvě je období sucha, které trvá od května do září. 

Tedy Srí Lance je vhodný prosinec až duben, kdy v turistických střediscích (na jihu, západě a ve vnitrozemí) nejméně prší.

A naopak květen až září je vhodný pro sever či východ Srí Lanky. 

Ráda vám nabídku připravím a pobyt kompletně zajistím, kontaktujte mě.

REFERENCE

Spolupráce s Ivou je prostě skvělá, má zkušenost, vizi a snaží se o co nejlepší výsledek po všech stranách. Velice oceňuji její lidský přístup, profesionalitu a zkušenosti s cestováním. Také kontakty a její doporučení v místech pobytu jsou velmi cenné a díky tomu víte, jaká místa v době pobytu navštívit.
Lenka BALANC
lektorka
www.lenkabalanc.cz
Realizace pobytu od A do Z. Tak lze popsat spolupráci s Ivou Bernát. Veškeré starosti s organizací pobytu můžete pustit z hlavy a věnovat se tomu, co vás baví a naplňuje. Iva nabízí maximální servis včetně komunikace s klienty, kteří mají veškeré potřebné informace včas. Jsem velmi vděčná za tuto spolupráci a zároveň přátelství.
Iva Barnincová Říhová
Body & Mind Coach
www.ivarihova.cz
Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Aničkaklientka pobytu
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňkaklientka pobytu
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku, dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnkaklientka pobytu
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Ivetaklientka pobytu