VIP NETWORKING NA BALI PRO PODNIKATELKY

4. - 15. října 2024
10 dní/ 9 nocí / IVA VOTAVOVÁ
Chceš se odpojit od svého běžného života, získat nadhled a vidět nové možnosti svého podnikání? Toužíš se posunout na další úroveň a cítíš, že nyní je ten správný čas udělat něco výjimečného pro sebe a svůj projekt? Chceš oslavit sama sebe a přitom být podporována dalšími úspěšnými ženami? Budu to pro tebe naprosto podporující čas. Během pobytu na Bali získáš inspiraci k novým věcem ve svém životě. duše. Magická energie ostrova ti pomůže posunout tvoje limity. Dostaneš se do energetického pole, kde se budou dít nekonečné zázraky. 

VIP POZNÁVACÍ RESTART NA BALI

13. - 24. října 2024
10 dní/ 9 nocí se snídaní / IVA VOTAVOVÁ
Toužíte poznat magický ostrov Bali, odstoupit od svého života a zažít restart svojí mysli? Pak je pro vás cesta na Bali tou správnou volbou. Mnohem snadněji a právě proto, že jsme tak daleko od domova, si dokážeme uvědomit, co nás v našich životech podporuje a co nás naopak dlouhodobě vyčerpává a bere nám životní sílu, energii a elán do života. Bali vás podpoří v napojení se na sebe, na vlastní sílu a vnitřní moudrost těla i srdce. Mimo poznávaní ostrava na vás čeká sdílení, meditace, rituály a sound healing. Po Bali už nic nebude jako dřív!

Skupinové pobyty s přesahem do osobního rozvoje.

Semináře, workshopy, výcviky, jógové kurzy a retreaty...

Bali, Mexiko,  Zanzibar, Maroko...

Stáhněte si eBook ZDARMA:

 Jak vám Bali může změnit život?

Moje osobní zkušenost 

Přečtěte si příběh, jak jsem jela poprvé na Bali, co jsem si na břehu Indického oceánu přála a jak se mi kouzlem moje žádost během 14 dní vyplnila. Byl to jen sen a nebo se stal skutečný zázrak? Zjistíte, co Vám Bali může dát a jak vám  může úplně změnit život. Tak jako mě!

Nechte se INSPIROVAT tímto MAGICKÝM ostrovem...

Jak vám Bali může změnit život?
Iva Votavová

REFERENCE

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Anička
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňka
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Iveta
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku, dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnka
Dobrý den Ivo, náš poslední pobyt s Ivou Barnincovou v hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně byl úžasný. Ještě jednou děkujeme za zorganizování tak skvělé “mini dovolené”. Mějte se krásně!
Iveta Lepley
"Mexiko musíte jednoznačně zažít! Glampingový resort je oázou klidu a soukromí, natolik vzdálený rušným a přelidněným hotelovým komplexů. Pláž je procházkou cca10 minut od resortu a nabízí zázemí s lehátky, ručníky a vynikající kuchyní. Bílého písku a tyrkysoveho moře se nebudete moci nabažit a celý pobyt Vám zpestří výlety do míst, které Vám doslova vyrazí dech."
Markéta Machková

Každý den je pro radost!"