3. PODPORA

BÍLÝ PÍSEK, SLUNÍČKO, MOŘE A ODPOČINEK NA PLÁŽI...

Začali jste podnikat, tvořit, stavět svoje ONLINOVÉ PODNIKÁNÍ a jste zvědaví co na to řekne vaše blízké okolí?

Co na to vaše rodina a jaké to celé bude mít ohlasy?

Vaše dušička se tetelí, jak vás někdo pochválí a řekne: „Hele holka, to jsi vážně dobrá a teda fakt šikovná!

Tak to teda koukám, co jsi vytvořila a dokázala.

Tak to vás musím zklamat. Jestli máte svoje skutečné ženy přítelkyně, skutečné sestry, které vás podpoří, jste šťastná žena :-).

Možná někdo z vás už ale zažil realitu a pochopil a poznal, že tohle čekat nemůžeme. A že nějakou poznámku na naši práci a tvorbu můžeme dokonce pocítit i bolestivě

Bohužel, okolí reaguje někdy zvláštně a ani vlastní rodina vás nemusí podpořit. Pochopitelně to neberu genericky, jsou rodinné vazby, které jsou vřelé, vyčištěné, přející a podporující. 

podpora od partnera

Dokonce ani váš partner vás nemusí podpořit.

I to se stává a často. Takže co s tím? Moje rada zní: nechte to prostě být. A dejte tomu s respektem nějaký čas. Jestli je váš vztah v základu dobrý a funguje, je založený na přirozené rovnováze. 

Někdy si my ženy stěžujeme, že než abychom jsme čekaly tak dlouho, jdeme si raději tu žárovku vyměnit samy. Nebo zalít zahradu, přesadit keř. A to je špatně. Musíme nechat svému muži čas a prostor, aby to udělal on. Když to uděláme za něj, bereme si jeho mužskou roli, bereme mu jeho úctu a jeho mužství. Pak se z nás ale postupně stávají ženy, které jsou více v mužské než ženské energii.

Muž nás to nechá udělat a stává se z něj pomalu muž s větší ženskou energií. Je to ale dokonalá rovnováha. Ona se děje sama. Takže když z téhle role hrozně rychlé a šikovné holky vystoupíme a necháme se naším mužem patřičně opečovat, díky rovnováze on začne vyplňovat to naše místo, které jsme před tím zaplňovali. 

A takto to funguje i v podnikání. Dejte mu čas. Jestli tomu nevěří, nechte ho. Najděte se parťáka, to nemusí být váš životní partner. Až zažijete úspěch a budete svůj vlastní úspěch cítit a denně žít, váš muž to z vás vycítí a stanete se pro něj zajímavějším objektem. Budete totiž zářit a muži milují ženy, které vyzařují svou vnitřní spokojenou ženskostí. 

A jestli ani tady to nezafunguje a bude vás ponižovat a nevážit si vás, tak asi už dávno víte, že za to nestojí. Že to není opravdový chlap. Víte přeci, že tady máte jen jeden život a že i vy máte nárok na skutečného muže. Ale to si musíte dovolit jen vy sama :-). Až si to skutečně dovolíte, někde se najednou objeví. Protože víte proč – je tady ta ROVNOVÁHA. Před tím k vám přijít nemohl, tím, že jste byla s mužem nevhodným, jste si především nevážila sama sebe a vědomý vyzrálý muž si nebude ubližovat. On si vás totiž ani nevšimne, zatím vás prostě nevidí. 

 

nejdůležitější podpora, kterou dostanete

A tak vám zbývá jediný člověk, který může skutečně ohodnotit to, co jste dokázala a co jste udělala.

Na toho se můžete vždy spolehnout. TO JSTE VY SAMA. Odměňujte se, buďte na sebe laskavá, chvalte se a hýčkejte se. Dopřejte si čas jen sama pro sebe. 

Jak se chováte SAMA K SOBĚ? Jste na sebe dost laskavá a chováte se k sobě jako k té nejmilovanější osobě?

Jak je možné chtít od někoho dostávat lásku, když si ji neumíme dát často my samy?  Doporučuji jít honem na nějaký kurz sebelásky!  Pořádně se do sebe zamilujte a buďte na sebe laskavá a milá. Alepspoň tak, jak byste chtěla, aby se k vám chovalo vaše blízké okolí. 

Video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Každý den v životě je pro radost!"