Magie bali

Proč je Bali tak kouzelné a magické?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Proč je Bali tak Magické?

Na Bali jezdím od roku 2017 minimálně 2x ročně, ale někdy i 5x. Za tu dobu se mě už mnoho lidí ptalo... Co je na tom Bali vlastně tak kouzelného? Proč tam jezdí tolik lidí? Proč je o to takový zájem?  A proč tam žije tolik Čechů? A proč tam ty pořád dokola tak ráda jezdíš?

Mě by to už teda nebavilo, jezdím ráda pokaždé na dovolenou někam jinam. Vždyť to tam už musí být jak na Václaváku...

 

Vždy jsem odpovídala stejně. Ten ostroj je prostě magický! Jen vystoupíte z letadla, nadechnete se a už vám jede transformace. Je to prostě kouzelný ostrov a dělají to i místní milí lidé a čas tady a teď, který umějí Balijci tak dobře užívat. Tam se dostanete skutečně k sobě.

 

A také je to tím, že jsme na druhu straně zeměkoule a nemáme najednou možnost a časem tedy ani potřebu, řešit všechny ty starosti běžných dnů. Najednou neřešíme co uvaříme k večeři, kolik toho ještě musíme udělat v práci, kdy budeme uklízet a co zas bude všechno potřeba udělat a zařídit doma... Na Bali je o vás postaráno, jste tam jen pro pro sebe a vzhledem k časovému posunu jen s minimálním kontaktem s rodinou nebo kolegy a klienty z práce. Jestli je třeba něco řešit, musí se to prostě vyřešit bez vás. A tak máte najednou čas, věnovat se jen sobě...

 

Vlastně nějak jsem nevěděla přesně proč je to místo tak magické, jen jsem to celou svou duší cítila. Ale vrtalo mi trochu hlavou, čím to vlastně je? Až jsem si jednou četla knihu ALICE V ŘÍŠI ČAKER, který vypráví o retreat pobytu na Bali a konečně jsem pochopila z čeho pramení ta magická síla ostrova. Konečně to dávalo celé smysl.

 

Alice sdílela ve své knize jak četla článek, který vysvětluje energii a magickou sílu Bali. A tady si můžete přečíst jeho překlad...

 

 Proč je Bali Mekkou léčení?

Každý, kdo navštívil Bali, ví, že tento malý ostrov skrývá něco zvláštního daleko za usměvavými místními obyvateli, krásnou kulturou a velkolepou přírodou. BALI JE DUCHOVNÍM CENTREM INDONÉSIE. Téměř 90 procent obyvatel tvoří hinduisté a náboženství je hluboce zakořeněno v srdci každodenního života. Bali je jedním z nejživějších světových center spirituality a sebeobjevování, a naopak má tendenci přitahovat určité lidi se zájmem o léčení, jógu, meditaci, vědomí a transformaci.

 

ALE CO JE NA BALI, CO POHÁNÍ TOUTO MOCNOU ENERGIÍ? 

 

Možná jste již někdy slyšeli o slovu čakry. V lidském těle je 7 hlavních čaker. Tyto čakry jsou v podstatě energetická centra, která nás udržují v pohodě a vyrovnanosti na fyzické, mentální a emocionální úrovni. 7 čaker probíhá podél páteře až po temeno hlavy a má na starosti specifické funkce v našem fyzickém a aurickém těle. Stejně jako my máme svá vlastní energetická centra nebo čakry, má i Matka Země svá vlastní.

 

Pokud jde o Zemi, Leyovy linie jsou linie energie, které se vinou kolem Země podobným způsobem jako vlákno DNA. Předpokládá se, že Leyovy linie přenášejí kolem Země vysokovibrační energetické informace. Předpokládá se, že místa, kde se Leyovy linie protínají, jsou vysokými body energie a mají vysokou koncentraci elektrického náboje.

 

Tyto protínající se body podél Ley Lines jsou domovem některých z nejposvátnějších chrámů a památek na světě: egyptské pyramidy, Machu Picchu, Stonehenge a Angkor Wat. Většina starověkých kultur po celém světě má určité pochopení pro Ley Lines. V Číně jsou známé jako Dragon Lines. V Jižní Americe je šamani nazývali Spirit Lines, v Austrálii je staří domorodci nazývali Dream Lines a na Západě jsou označováni jako Ley Lines.

 

Pokud budete tyto Leyovy linie považovat za energetické proudy Matky Země, začnete chápat, jak je možné, že Země má také energetická centra nebo čakry jako lidé. Čakry Země jsou Mount Shasta, Kalifornie (kořenová čakra), jezero Titicaca, Peru (sakrální čakra), Uluru, Austrálie (čakra Solar Plexus), Stonehenge, Anglie (srdeční čakra), Velká pyramida, Jeruzalém (krční čakra), a Himálajské hory, Tibet (Korunní čakra.) Čakra třetího oka je jediná, která se pohybuje, je to způsobeno pohybem zemské osy.

 

Zatímco těchto 7 čaker má velmi vysokou energii, na celém světě jsou také další vysoké body energie, kterými procházejí Leyovy linie. Patří mezi ně Bermudský trojúhelník, hora Fuji, Japonsko, Maui, Havaj, Sedona, Arizona, jezero Taupo, Nový Zéland a Bali, Indonésie.

Jak můžete vidět, čakrové body a místa, kde se Leyovy linie kříží, se obvykle nacházejí tam, kde sídlí sopky nebo aktivní oblasti Země. To je způsobeno jejich bohatými krystalovými ložisky, elektromagnetickým vulkanickým materiálem a zvýšeným ormusem.

 

Každý prožívá tato energetická místa jinak a někteří lidé mohou být citlivější než jiní. Tato místa mají tendenci zvětšovat energii nebo přesvědčení, která nejsou v souladu s vaším přirozeným já, takže jim můžete čelit a stát se více v souladu se svým skutečným já. Tato integrace může být náročná a konfrontační, ale také euforická a poučná.

 

Spolu s čakrami existují kolem Země také víry. Tyto víry jsou podobné čakrovým bodům, které jsou místy vysoké energie a transformace. Jsou to také intenzivní body, které mohou zesílit jakékoli emoce, které můžete prožívat. Spojují se s čakrovými body, spolupracují na vytvoření energetické sítě Země.

 

Ostrov Bali je energetický vír, který je také místem zemské energie Kundaliní, tvořené dvěma velkými Leyovými liniemi, které se protínají a mají velkou sílu a energii. Má se za to, že toto centrum čistí krev Země, a tedy i očistu a omlazení naší vlastní duše a těla. Bali je v podstatě „World Purification Center“ – místo, kde se čistí energie planety.

 

Na Bali procházejí Leyovy linie ne jedním, ale šesti posvátnými místy, kde se čistí energie každého prvku. 

1. Chrám Uluwatu je místem, kde se čistí energie elementu Země. 

2. Hora Batur, aktivní sopka a druhá nejposvátnější hora pro Balijce, je místem, kde se čistí energie elementu ohně. 

3. Mount Agung, nejvyšší bod ostrova a považovaný za nejposvátnější vrchol, čistí vzdušný živel.

4. Tirta Empul, chrám, kde místní provádějí očistné rituály se svěcenou pramenitou vodou, je místem, kde dochází k čištění éterického prvku. 

5. Centrum Pulaki, které napomáhá celému procesu čištění je na severozápadě Bali.

6. Chrám Batakau očišťuje od vodního živlu velkou mužskou dračí linii (proud quetzalcoatl), který přichází z jezera Titicaca až z Peru.

S ohledem na toto vše není divu, že Bali je známé jako místo transformace, místo očisty a místo, které může pozvednout vaši frekvenci. Po staletí je mezi místními lidmi známá tím, že nese trychtýřovitou energii, vyvolává probuzení a změnu. Pro návštěvníky je těžké ignorovat sílu, i když na tyto typy věcí nutně nevěříte. 

 

Bali si vás chytne a provede procesem uvolnění starého a uvedením nového. Je to také místo, které umocní všechny vaše emoce a zážitky. Konfrontuje vaše nejhlubší pravdy. Cesta je svou povahou očistná a vede vás zpět k energii vašeho srdce a ducha.

 

Na tomto ostrově zařijete během krátké chvíle duchovní nebo transformační zážitek. V takovém případě je dobré navštívit některá z těchto posvátných míst nebo zažít balijský obřad či balijské léčení. I když nepřijedete s úmyslem ponořit se do duchovních prvků Bali, je pravděpodobné, že přesto pocítíte krásnou energii a sílu ostrova, která na vás tak či onak zapůsobí. Je jen na vás, jak moc si bali k sobě půstíte... 

 

Z Bali můžete odjet s pocitem úplně nového člověka! 

 

Nebo můžete zaznamenat změny později po návratu domů. Jako lidské bytosti jsme stvoření tak, abychom se neustále vyvíjeli. Když se vyhýbáme přechodu ze strachu nebo nepohodlí, stagnujeme a můžeme mít tendenci cítit se nevyváženě nebo nevyrovnaně. Vítání a přijímání změn je úžasně osvobozující a umožňuje nám neustále nacházet další verze sebe sama.

Nechte se INSPIROVAT tímto kouzelným ostrovem bohů a démonů...

Celý článek v originále najdete zde: thepalmtreehouse.com/why-bali-is-a-mecca-for-healing

Kniha Alice v říši čaker

Jestli vás zajímá velmi osobní a intimní vyprávění o dobrodružné výpravě do sedmi čakrových světů na Bali, nenechte si ujít tuto knihu. Alice se s vámi niterně a otevřeně podělí o prožitky, proměny a kouzelné poklady z cesty, díky které si plně propojila s novou životní vizí a misé své duše. Poznáte sílu Retreat pobytu díky Chakradence, která může změnit život i vám. 

KNIHA ZDARMA ZDE >>>