ORGANIZÁTOR ZÁJEZDU

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy. Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší!

Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu, začala jsem spolupracovat s cestovní kanceláří Go2 Indonésie a od té doby již pátým rokem organizuji a doprovázím jógové pobyty nejen v Indonésii, ale i střední Americe a východní Africe. 

Iva Bernát Votavová

Iva Bernát

CESTOVÁNÍ PRO RADOST

Proč by jste

měla jet sama na dovolenou?

 

 

Iva Bernát

CESTOVÁNÍ PRO RADOST

1. těšila jste se na dovolenou, chtěla dobít baterky a také si užít konečně společně pohodový čas s rodinou? 

 

 

2. Zjistila jste ale, že to tak úplně nefunguje. Před odjezdem jste musela zařídit mnoho věcí v práci, doma a ještě všem zbalit věci a na nic DŮELŽITÉHO nezapomenout?  

 

 

3.  na samotné dovolené to bylo zase všechno na vás! Vypravit děti k moři, posbírat na pokoji poházené oblečení a sebrat z podlahy v koupelně mokré ručníky...

 

 

4.  Zase se vás všichni ptají, co si mají vzít na sebe a kde je tamto a tohle? A vám to přijde celé snad náročnější, než když jste doma a děti jsou přes den ve škole.

 

 

5.  Každý den slyšíte od rána do večera to pranikavé: mamííííí....

 

Vaše děti se prostě často hádají a vy je jen dokola napomínáte?

 

 

Je čas si udělat čas sama na sebe!

 

Odměnit se a jet na 

dovolenou svých snů... 

 

 

Připravila jsem pro vás karty pro radost, které jsou inspirované Mexikem.

Zemí s kulturní směsicí zcela jedinečného rázu. Najdete zde památky od původních domorodých národů Mayů, Aztéků i Toltéků. Tato země má staré indiánské památky, Kukulkánovu pyramidu označenou jako 7. div světa, posvátné jeskyně Cenoty, tropické pralesy, originální mexickou kuchyni a dechberoucí pobřeží Karibských pláží. To vše bylo při tvoření karet inspirací...

Mají jediný záměr...

Přinášet radost do vašeho života! Nové vhledy, inspirace, možnosti. Trochu chuti dálek a výletů z cestování.  Dopřejte si malý dárek pro sebe, nebo pro své blízké. 

 

 

Pomalu ráno vstávat. ještě trochu ospalá si jít zacvičit a rozhýbat zvolna svoje tělo. Pohladit svou mysl meditací. Dostat se zase na nějaký čas jen k sobě. Vnímat krásné místo a být vděčná za to, že jsem to konečně udělala a dopřála si DOVOLENOU JEN PRO SEBE…

 

 

Kdo a jak pro vás karty vytvořil?

Iva Bernát Votavová

vášnivá cestovatelka, zakladatelka a majitelka cestovní agentury

Projekty pro radost s.r.o.

V roce 2017 jsem poprvé odcestovala na Bali. A to mi změnilo život! Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova mě inspirovala a pohltila všechny mé obavy. Získala jsem nadhled a viděla jiné možnosti a cesty k novým i dávno zapomenutým snům. A proto CESTOVÁNÍ A POZNÁVANÍ NOVÝCH MÍST miluji celou svou duší!

Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu, začala jsem spolupracovat s vybranými CK a od té doby již pátým rokem organizuji a doprovázím pobyty se zaměření na osobní rozvoj nejen v Indonésii, ale i střední Americe a východní Africe. 

A tak jsme jednoho dne v roce 2020 odcestovala poprvé do Mexika. A právě z této cesty vznikly mé první karty pro radost, které jsou inspirované Karibikem. Na místě jsem pořídila nejen všechny fotografie na karty, ale také jsem právě zde vytvořila texty ke kartám. Dva dny jsem na pláži Xpu Ha u Playa del Carmen vybírala ke každé kartě dané téma a tvořila do slov poselství, které karty z Mexika nesou

Protože každý den je pro Radost!

Jak karty používat?

Nech svou ruku intuitivně vybrat některou z karet.

Nebo si vyber podle toho, jaký obrázek se ti nejvíce líbí.

Anebo zavři oči, zklidni svůj dech a mysl a dej si hlubší záměr. Požádej karty o vedení, inspiraci a pomoc s konkrétní situací, kterou potřebuješ aktuálně vyřešit.

Případně si jen tak hraj a náhodně si kartu vytáhni. 

Tyto karty mají přinášet především radost a inspiraci z Mexika.

a jaké zprávy vám karty předají? 

KARTY SE TEPRVE VYRÁBĚJÍ

Ještě ladíme poslední korektury, tisková data, čekají nás zkušební nátisky, samotná výroba, kompletace, balení a na závěr samotná distribuce pro vás.  

A právě proto, že karty půjdou do výroby teprve koncem listopadu a k vám se dostanou až v první polovině prosince 2022, získáváte je nyní za předprodejní výhodnější cenu, která se nebude již nikdy opakovat.

V každém případě pro vánoční nadílku je budete mít včas u sebe. Můžete tak obdarovat sebe a nebo někoho blízkého hezkým dárkem pro radost. 

Vyberte si balení, které vám bude nejvíce vyhovovat za akční předprodejní cenu

KARTY PRO RADOST

MEXIKO / 1 KUS

běžná prodejní cena za 1 kus je 580 Kč

zvýhodněná předprodejní cena je 480 Kč 

ušetříte 100 Kč + doručení za 89 Kč

KARTY PRO RADOST

MEXIKO / 3+1 ZDARMA

běžná prodejní cena za 4 kusy je  2320 Kč

zvýhodněná předprodejní cena je 1.440 Kč

ušetříte celkem 880 Kč + doručení za 89 Kč