10denní pobyt na bali 

15. – 26. 11. 2023

Bali

SPOLEČNÉ CESTOVÁNÍ

Bali je ostrov bohů, kde pocítíte až magickou sílu ostrova, která vás povede k větší životní rovnováze, vděčnosti, moudrosti a pokoře. BALI je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, které vám pomohou otevřít a zharmonizovat srdce, zpřítomnit a ukázat, jak skutečně ŽÍT TADY A TEĎ.

Magická energie ostrova vás může inspirovat a pohltit všechny obavy a strachy, které vás aktuálně mohou trápit. Uvidíte věci ve svém životě jinak a možná se rozhodnete po Bali uskutečnit zásadnější kroky, které vám mohou změnit život, naplnit dávno zapomneuté sny... Vítejte na výjimečném a magickém Bali. 

PODÍVEJTE SE NA MÍSTO A NASAJTE TROCHU BALI ENERGIE...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Lokalita Balian Beach na západě Bali

Hotel Pondok Pitaya Surfer je situován na okraji přírodní sopečné pláže s černým pískem a nedaleko krásného útesu vytvořeného samotnou přírodou. 

Jde o útulný alternativní hotel, který se skládá z různých typů tradičních indonéských dřevěných staveb. Všechny pokoje byly zrekonstruovány z původních domů dovezených z Jávy z 30 let 20. století. Místnosti jsou postaveny z teakového dřeva a recyklovaného lodního dřeva, vybaveny jsou v moderních barvách a tkaninách.

Každý pokoj je svým způsobem jedinečný, není zde žádný se stejným designem. River Suity jsou vybavené pohodlnou manželskou postelí nebo dvěma jednolůžkovými, bezpečnostní schránkou, klimatizací, koupelnou s toaletou, osuškou a rychlovarnou konvicí.  

GARDEN SHALA je obklopená zahradou s balijskými stromy Jepun a širokým otevřeným prostorem s třemi pevnými stěnami pro náročnější cvičení jógy. Garden shala je umístěna v zadní straně rezortu, je tedy vhodná pro meditace a relax. 

OCEAN SHALA, překrásná dřevěná stavba umístěná na opačném konci rezortu, s výhledem na Indický oceán. Uslyšíte vlny oceánu, do kterého zde ústí řeka Balian River. Prostor má skleněná okna, posuvné dveře na všech stranách, které umožňuje dobré větrání . 

Pláž je ideální pro procházky, ranní východ slunce a má po celý rok vlny pro surfování. Sílu Indického oceánu pocítíte pokaždé, když vkročíte do vody. Je nádherný, silný, moudrý a dechberoucí. Každý den vás bude lákat k návštěvě. Někdy jsou ale vlny tak silné, že není možné se do vody dostat a zaplavat si.  Jindy se uklidní a vpustí vás k sobě. Počasí a sílu vln nemůžeme ovlivnit. 

Pláž je naturální, prosím nepočítejte s lehátky, slunečníky a každý den s poklizenou pláží. Je to úsek ještě stále zachovalé divoké přírody, která není nikým komerčně využívaná. Pozorovat oceán můžete od bazénu z hotelu nebo přímo z restaurace. 

Dva celodenní výlety

1. VÝLET:

OČISTNÉ PRAMENY

V první části celodenního výletu navštívíme údolí králů a královen Gunung Kawi.

Dále nás čeká jedno z nejposvátnějších hinduistických míst, očistné prameny Tirtha Empul, které očisťují tělo i ducha, zbavují všech negativních vlivů a přinášejí harmonii a blahobyt.

Na závěr se zastavíme v restauraci na občerstvení, s výhledem a možnou prohlídkou známých rýžových políček Tegallalang s obří houpačkou.

2. VÝLET:

TANAH LOT A UBUD

Druhý celodenní výlet je na mořský chrám Tanah Lot, který je postaven na skále jen 20 m od pobřeží a při odlivu je možné navštívit svatyni a nechat se posvětit od místních mnichů. Na druhé straně za parčíkem je druhý menší, ale také moc hezký chrám, který stojí na vysoké skále. U chrámu jsou také rozsáhlé stánky, kde bude čas na nákupy. 

V dzhé půlce výletu se podíváme do města UBUD, který je považován za duchovní centrum ostrova. Je to umělecké a kulturní srdce celého ostrova a stalo se se díky své atmosféře synonymem indonéské pohody. Čeká vás největší místní tržiště v centru Ubudu a spoustu obchůdků s řemeslnými soškami, které zastupují dobro a zlo. Najdete zde mnoho restaurací a kaváren se zdravými potravinami a překrásným designem a uměleckým vybavením.

10denní

JÓGOVÝ RETRAT NA BALI

15. – 26. ŘÍJNA 2023 

CENA BEZ KURZOVNÉHO JE 53.000 Kč

CENA ZÁJEZDU OBSAHUJE LETENKU do 25.000 Kč, UBYTOVÁNÍ S POLOPENZÍ, PRŮVODCE NA VÝLETECH, DVA CELODENNÍ VÝLETY.

PROGRAM BALI

15.  –  26. 10. 2023

 • 1. + 2. DEN
  PŘÍLET NA BALI
  Na letišti je třeba být tři hodiny předem, skupina se jde společně odbavit. Na Bali dorazíte v odpoledních hodinách následující den.
Z letiště pojedeme hodinu, ubytujeme se a po večeři se uložíme k odpočinku.
 • 3. - 10 DEN
  PROGRAM A VÝLETY
  Pobyt je naplněn ranním a večením jógovým programem, který trvá vždy zhruba 1,5 hodiny. V průběhu retreatu najdeme čas i na relax a na masáže. Zároveň vás čekají dva výlety, které spojí poznání kulturních a duchovních center Bali s vaším programem. 

 • 11. + 12. DEN
  ODLET Z BALI
  V den odletu se můžeme domluvit na pozdějším check-outu, abychom poslední den mohli ještě relaxovat po intenzivním programu. Konkrétní časy odjezdu z hotelu na letiště a lety upřesníme.

Čeká vás 9 nocí, tedy 10 dní na Bali + 2 dny cesta, celkem 12 dní retreatu.

SPOLEČNÝ LET NA BALI

CESTA Z PRAHY DO DUBAJE

Odlet Praha 9.11. v 15:55 hod
Přílet Dubaj 10.11. v 00:25 hod
doba letu: 5:55 hod
doba přestupu: 1:50 hod

CESTA Z DUBAJE NA BALI

Odlet Dubaj 10.11. v 02:15 hod
Přílet Denpasar 10.11. v 15:20 hod
doba letu: 9:05 hodin
doba celkového letu: 15:00 hod

Celková doba čistého letu na Bali je 15 hod.

Na Bali do Denpasaru dorazíte odpoledne v 15:00, odbavíte se, vyzvednete kufry a do resortu přijedete přibližně kolem 17:00.  

Na cestu zpět se vydáte 20. listopadu 2022 v 19.00 z resortu. Na letiště dorazíte kolem 20:00 hodin. Odlet je 21. listopadu 5 minut po půlnoci. Domů doletíte 21. října po poledni. Pro vyrovnání časového posunu vám doporučujeme ideálně volno na aklimatizaci na 2-3 dny.

CESTA Z BALI DO DUBAJE

Odlet Denpasar 21.11. v 00:05 hod
Přílet Dubaj 21.11. v 05:25 hod
doba letu: 9:45 hod
doba přestupu: 3:45 hod

CESTA Z DUBAJE DO PRAHY

Odlet z Dubaje 21.11. v 09:10 hod
Přílet Praha 21.11. ve 12:55 hod
doba letu: 6:45 hod
doba celkového letu: 16:05 hod

Cena zájezdu obsahuje

» zpáteční letenka ***** s Emirates nebo Qatars do 25.000 Kč, nejkratší možný let, 1 mezipřistání 

» příruční zavazadlo a kufr do 23 kg

» 9x ubytování s polopenzí v hotelu Pondok

» kompletní transfery z letiště a na výlety

» dva celodenní výlety s průvodcem

» kompletní kurzovné lektorů

» český průvodce na telefonu 7dní /24 hodin

» pojištění CK proti úpadku 

Cena zájezdu neobsahuje

» pojištění

» příplatek jednolůžkový pokoj 10.000 Kč

Následující kroky po rezervaci

 • 1
  Telefonický kontakt, probrání detailů a případných dotazů k vaší cestě na Bali.
 • 2
  Sepsání smlouvy, výběr pojištění a letenky.
 • 3
  Platba zájezdu je možná na dvě části, 40.000 Kč po rezervaci, doplatek ceny zájezdu nejpozději do 10. září 2023.
 • 4
  Přibližně 2 týdny před odletem do Indonésie zaslání všech zbývajících podkladů. 

RETREAT NA BALI JE VHODNÝ PRO ŽENY, MUŽE I PÁRY! POČET MÍST JE OMEZENÝ, NEVÁHEJTE SI REZERVOVAT SVÉ MÍSTO VČAS.

pro vstup do země je nutné předložit

1. Cestovní pas s platností min. 6 (šest) měsíců od data vstupu do Indonésie.

2. Zpáteční letenku nebo navazující letenku do jiné země. 

3. Turistické vízum se platí při příletu na Bali.

Vízum je platné 30 dní a je možné jej jedenkrát prodloužit o dalších 30 dní na imigračním úřadě v místě pobytu cizince. O prodloužení VOA je třeba si požádat osobně, a to minimálně 7 dní před vypršením platnosti víza. Poplatek za vízum po vstupu do země je 500.000 IDR (indonéských rupií), cca 30$.

 

S platností od 9.6.2023 již pro vstup do Indonéské republiky a pro vnitrostátní cesty na jejím území nemusejí mít cestovatelé staženou aplikaci SATUSEHAT ani se nemusí prokazovat osvědčením o očkování druhou dávkou vakcíny proti nemoci Covid-19. Turistické vízum je platné 30 dní a je možné jej jedenkrát prodloužit o dalších 30 dní na imigračním úřadě v místě pobytu cizince. O prodloužení VOA je třeba si požádat osobně, a to minimálně 7 dní před vypršením platnosti víza.

ORGANIZÁTOR ZÁJEZDU

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny vaše obavy.  Získáte nadhled, uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! Proto jsem si v roce 2017 založila cestovní agenturu a již šestým rokem organizuji s vybranými CK jógové pobyty a retreaty  s přesahem do osobního rozvoje.

Iva Bernát Votavová

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka