Jedinečné karty pro radost až z dalekého karibiku 

Připravila jsem pro vás karty pro radost, které jsou inspirované Mexikem.

Zemí s kulturní směsicí zcela jedinečného rázu. Najdete zde památky od původních domorodých národů Mayů, Aztéků i Toltéků. Tato země má staré indiánské památky, Kukulkánovu pyramidu označenou jako 7. div světa, posvátné jeskyně Cenoty, tropické pralesy, originální mexickou kuchyni a dechberoucí pobřeží Karibských pláží. To vše bylo při tvoření karet inspirací...

Mají jediný záměr...

Přinášet radost do vašeho života! Nové vhledy, inspirace, možnosti. Trochu chuti dálek a výletů z cestování.  Dopřejte si malý dárek pro sebe, nebo pro své blízké. 

Kdo a jak pro vás karty vytvořil?

Iva Bernát Votavová

vášnivá cestovatelka, zakladatelka a majitelka cestovní agentury

Projekty pro radost s.r.o.

V roce 2017 jsem poprvé odcestovala na Bali. A to mi změnilo život! Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova mě inspirovala a pohltila všechny mé obavy. Získala jsem nadhled a viděla jiné možnosti a cesty k novým i dávno zapomenutým snům. A proto CESTOVÁNÍ A POZNÁVANÍ NOVÝCH MÍST miluji celou svou duší!

Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu, začala jsem spolupracovat s vybranými CK a od té doby již pátým rokem organizuji a doprovázím pobyty se zaměření na osobní rozvoj nejen v Indonésii, ale i střední Americe a východní Africe. 

A tak jsme jednoho dne v roce 2020 odcestovala poprvé do Mexika. A právě z této cesty vznikly mé první karty pro radost, které jsou inspirované Karibikem. Na místě jsem pořídila nejen všechny fotografie na karty, ale také jsem právě zde vytvořila texty ke kartám. Dva dny jsem na pláži Xpu Ha u Playa del Carmen vybírala ke každé kartě dané téma a tvořila do slov poselství, které karty z Mexika nesou

Protože každý den je pro Radost!

Jak karty používat?

Nech svou ruku intuitivně vybrat některou z karet.

Nebo si vyber podle toho, jaký obrázek se ti nejvíce líbí.

Anebo zavři oči, zklidni svůj dech a mysl a dej si hlubší záměr. Požádej karty o vedení, inspiraci a pomoc s konkrétní situací, kterou potřebuješ aktuálně vyřešit.

Případně si jen tak hraj a náhodně si kartu vytáhni. 

Tyto karty mají přinášet především radost a inspiraci z Mexika.

a jaké zprávy vám karty předají? 

KARTY SE TEPRVE VYRÁBĚJÍ

Ano, teprve ladíme korektury, tisková data, čekají nás zkušební nátisky, samotná výroba, kompletace, balení a na závěr distribuce pro vás.  

A právě proto, že karty půjdou do výroby až koncem října a k vám se dostanou až v druhé polovině listopadu 2022, získáváte je nyní za předprodejní výhodnější cenu.

V každém případě pro vánoční nadílku je budete mít včas u sebe. Můžete tak obdarovat sebe a nebo někoho blízkého hezkým dárkem pro radost. 

KARTY PRO RADOST

MEXIKO / 1 KUS

běžná prodejní cena za 1 kus je 580 Kč

zvýhodněná předprodejní cena je 480 Kč

ušetříte 100 Kč + poštovné 89 Kč

KARTY PRO RADOST

MEXIKO / 3+1 ZDARMA

běžná prodejní cena za 4 kusy je  2320 Kč

zvýhodněná předprodejní cena je 1440 Kč

ušetříte celkem 880 Kč + POŠTOVNÉ 89 Kč