DĚKUJI ZA OBJEDNÁVKU ONLINOVÉHO PROGRAMU 

„JAK VYTVOŘIT FUNGUJÍCÍ ONLINE PODNIKÁNÍ

Jakmile bude faktura za ONLINE PROGRAM uhrazena, přijde Vám email s fakturou i přístupem do ONLINE PROGRAMU. 

CO MŮŽETE PROZKOUMAT DÁLE?

ONLINE PROGRAM ZDARMA

Video onlinový program „JSI V TOM SAMA... obsahuje 3 části, které ti pomohou najít nová řešení pro tvoje ONLINE PODNIKÁNÍ. Věnujeme se tomu, že na podnikání nemusíš být sama, jaké strachy je potřeba někdy překonat a jak a kde získat podporu pro tvůj projekt.

Více informací najdeš ZDE

BLOG

Zde najdeš mnoho mých článků NEJEN k tématu ONLINE PODNIKÁNÍ. Jsem žena, která ví, že vše souvisí se vším a své zkušenosti ze spojení podnikání a ženství sdílím otevřeně v mých článcích na blogu. Třeba zde najdeš nějakou inspiraci nebo podobnou zkušenost...

Více článků najdeš ZDE

FACEBOOK

Přidejte se do veřejné skupiny pro všechny ONLINE PODNIKATELE. Najdete zde podporující skupinu pro všechny milovníky ONLINE PODNIKÁNÍ. Jsou zde lidé, kteří sdílejí podobné hodnoty a milují svoji práci stejně tak jako vy a podnikají v ONLINU. Skupina je určená ke sdílení vlastních projektů, k vlastní prezentaci. Zde můžete sdílet své projekty, prodejní stránky, eBooky, onlinové kurzy, semináře a blogy za účelem reklamy ZDARMA. Tato skupina je určena k větší návštěvnosti na vašem webu. Jako členové této skupiny můžete žádat o zpětnou vazbu, nebo sdílet to, co právě vám v ONLINOVÉM PODNIKÁNÍ funguje. Zde můžete najít něco, co Vám pomůže, co Vás zajímá nebo Vás bude inspirovat pro vaše ONLINOVÉ PODNIKÁNÍ.

Facebookovou skupinu najdeš ZDE

Každý den v životě je pro radost!"