Chorvatsko 1. - 8. července 2023

Lenka Balanc

7 nocí s polopenzí nebo All Inclusive

vlastní, letecká nebo autobusová doprava

Chcete si užít první týden prázdnin u moře, s dobrým jídlem, bazénem a sluníčkem? Nabízím vám relaxační týden na Makarské riviéře, s dětmi i bez dětí a jen 200 m od pláže.

Užijete si týdenní dovolenou, odpočinek  na lehátku, kuchyni severní Dalmácie, nebo procházku do historického města Trogir. 

Hotel je umístěn v příjemné středomořské vegetaci v lokalitě Seget Donji. Pojďte si užít začátek léta u moře, společně s každodenním cvičením, na relaxačním pobytu v Chorvatsku.

Děti jsou Zdarma nebo za skvělých podmínek.

Tento pobyt je pro všechny z vás, kteří nemůžete odjet mimo termíny prázdnin, že jsou na vás ostatní pobyty moc drahé nebo nemůžete jet bez dětí. Pojďme si udělat skvělý začátek léta, společně se potkat, inspirovat, podpořit a zažít týden, kdy nejdůležitější bude, mít se krásně!

Těším se na náš společný čas a setkání.

Každý den před večeří proběhne společná cvičební lekce, těším se už teď! Není se třeba ničeho bát, lekce bude vhodná pro každého, bude podporující a velmi harmonizační, především pokud pojedete s dětmi. Pobyt je pro všechny ženy, muže, rodiny, maminky s dětmi, kteří si rádi věnují společný čas.

HOTEL MEDENA***

Hotel Medena se nachází ve městě v Seget Donji, 150 metrů od oblázkové pláže a 3,5 km od Trogiru zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí restauraci, klimatizované ubytování a Wi-Fi zdarma ve společných prostorách. Všechny pokoje mají balkon, satelitní TV, trezor, mini ledničku a koupelnu s vanou, fénem a toaletními potřebami zdarma.

Celý komplex o rozloze 60 hektarů je umístěn v mírném svahu nad mořem obklopen borovicovým hájem a bohatou zelení. Je vzdálen cca 2,5 km do centra letoviska Seget Donji, 5 km od centra Trogiru (UNESCO) a 7,5 km od přístavu ve Splitu. Štěrkovité, oblázkové pláže i s betonovými plotnami jsou vzdáleny od 150 metrů od hlavních budov dostupné procházkou po betonové stezce nebo po schodišti příjemným hájem.

Hosté mohou relaxovat u bazénu nebo si dát občerstvení v hotelovém baru. V okolí se lze věnovat různým sportovním aktivitám, jako je tenis, minigolf a stolní tenis. K dispozici je dětské hřiště a půjčovna kol. V hotelu se pořádají animační programy pro děti.

Hotel Medena stojí 30 km od Diokleciánova paláce ve Splitu a 11,5 km od letiště Split. Na místě lze zdarma parkovat. 

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ

Komplex se skládá z 2 hlavních budov (A, B), 2 pavilónů (C,D), které leží přímo nad pláží. 

Ve 2 lůžkových pokojích o velikosti 15m2 je buď manželské lůžko nebo 2 oddělené postele (twin), v 3 lůžkových ve velikosti 18m2 jsou 3 oddělená lůžka. Možnost 1 přistýlky pro dítě, dětská postýlka pro děti 0-3 roky je zdarma.

Vybavení: ventilátor, klimatizace, TV + satelit, psací stůl a židle, fén, telefon, minilednička, zařízení na přípravu čaje a kávy, elektronický požární hlásič, elektronický klíč  a trezor na pokoji. K dispozici prádelna, 24hodinová pokojová služba a Wi-Fi. K dispozici jsou také ručníky k bazénu. Check-in je ve 14.00, check-out v 10.00.

BUDAVA A, B - POKOJE **

Ubytování je v pokojích turist class 2* . Pokoje disponují sociálním zařízením (sprch. vana, WC), TV/SAT, telefonem,, balkon park. Tyto pokoje jsou velmi jednoduše vybaveny.

BUDOVA C, D - POKOJE ***

Pokoje disponují sociálním zařízením (sprch. vana, WC), TV/SAT, telefonem, fénem, klimatizací, balkon na mořskou stranu.

POLOPENZE

Polopenze zahrnuje snídaně podávané formou bufetu a večeře výběrem z menu se salátovým bufetem, nápoje jsou za poplatek.

All Inclusive je plná penze formou bufetu, neomezená konzumace místních točených nápojů (voda, džus, pivo, víno) v době podávání obědů a večeří, odpolední občerstvení, neomezená konzumace místních točených nápojů (voda, džus, pivo, víno, místní alkoholické nápoje) v aperitiv baru (9.00-22.00 hod.) a u bazénu (10.00-17.30 hod.). 

SLUŽBY HOTELU

Plážový servis, sauna, 6 tenisových kurtů se školou, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, potápěčský klub, fitness, billiár, tobogán na pláži, vodní sporty, kadeřnictví a kosmetika, masáže – vše za poplatek. Jsou organizovány různé animační a sportovní programy pro dospělé i pro děti. Pláž je oblázkovo-kamenitá, pláž s betonovými platy se nachází ve vzdálenost přibližně 50-300 m, podle polohy vašeho pokoje. Cesta k moři je po schodech. Hosté mohou za poplatek využít pestré nabídky vodních sportů nebo tobogán na pláži.
 

Kdo je LENKA BALANC dipl.um.

Jsem pohybový terapeut a již přes dvacet let pomáhám lidem najít rovnováhu v pohybu i v životě. 

Nejvíce se věnuji VĚDOMÉMU POHYBU, který se zaměřuje na vyrovnávání tělesných disbalancí. Dbám na propojení těla s myslí, s důrazem na přístup k pohybu, ale i k sobě samým. 

Vždy je možné začít žít v laskavosti ke svému tělu, ke svým přáním, touhám, potřebám i pocitům. Nepřežívat, ale prožívat svůj jedinečný životní příběh.

Věřím, že cvičit a tančit může každý, stačí jen vědět jak. Cílem mých lekcí není výkon, ale péče. Ten krásný pocit, když se opravdu zabydlíte sami v sobě. Velmi dbám na respektování svých vlastních možností a hranic.

A JAKÝ BUDE POBYT S LENKOU?

Miluji jógu, která tělo hladí, kde cílem nejsou těžké pozice, ale prožitek. Provedu vás jemnou, ale i dynamickou jógou s nacítěním svého vnitřního světa.
 
Najdeme jógu přesně pro vás, pro vaše momentální fyzické možnosti. Na lekcích provedu úplné začátečníky spolu s pokročilými, všude vede několik cest... 
 

Balanční jóga je vhodná pro všechny a jejím základem je VĚDOMÝ PŘÍSTUP. Ke svému tělu, ke svému JÁ i ke svému životu. Pak se mohou začít odehrávat změny na všech úrovních. 

Týdenní pobyt v Chorvatsku s Lenkou Balanc v termínu 1. - 8. července 2023

dospělá osoba
1. Pavilon A,B - polopenze s vlastní dopravou
ubytování dvoulůžkový pokoj ** s výhledem do zahrady
19.990 Kč
2. Pavilon A,B - All Inclusive s vlastní dopravou
ubytování dvoulůžkový pokoj ** s výhledem do zahrady
23.990 Kč
3. Pavilon C, D - polopenze s vlastní dopravou
ubytování dvoulůžkový pokoj *** s výhledem na moře
24.990 Kč
4. Pavilon C, D - Al Inclusive s vlastní dopravou
ubytování dvoulůžkový pokoj *** s výhledem na moře
28.990 Kč
děti
Dítě do 7 let s 1 dospělým - sleva 50 %, dítě 7-14 let s 1 dospělým - sleva 30 %.
Dítě 12-14 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 50 %.
Osoba od 14 let na přistýlce na pokoji s dvěma dospělými - sleva 20 %.
děti ZDARMA
Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA.
SLEVY PRO POKOJE 2(+0): dítě do 7 let bez lůžka se stravou v pokoji se 2 osobami - ZDARMA. Dítě nemá nárok na lůžko, ale má v pobytu stravu zdarma.
SLEVY PRO POKOJE 2(+1): dítě do 3 let bez lůžka a stravy jako 4. osoba v pokoji - ZDARMA.
Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA. Dítě má postel a stravu ZDARMA.
V případě nejasností a dotazů volejte Ivě Votavové 737 259 1219. Po dohodě bude možnost hlídání dětí v průběhu cvičení.

Vlastní doprava autem - Seget Donji, Dalmácie

Velké Bílovice 830 km - 8:20 hod
Brno 863 km - 8:40 hod

Praha 1060 km - 10.25 hod

 

Možnost autobusové dopravy, cena 2.800 Kč osoba, možnost vyzvednutí viz. mapa

doprava autem

Seget Donji, Dalmácie

Velké Bílovice 830 km - 8:20
Brno 863 km - 8:40 hod

Možnost sdílení dopravy

autobusová

doprava

cena za osobu / sedadlo

2.800 kč

vyzvednutí viz. mapa

Letecká

doprava

Vídeň - Split cena 7.648 Kč

přímý let 1:20 hod

s nákupem vám pomůžeme

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • 7× ubytování s polopenzí nebo All Inclusive
  • kurzovné za lekce s Lenkou
  • pojištění CK proti úpadku
  • Organizace zájezdu.

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE:

  • Dopravu autem, autobusem nebo letadlem.
  • Fakultativní výlety.
  • Jídlo a nápoje mimo polopenzi.
  • Cestovní pojištění od 75 Kč/den.

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO

Udělejte si včas svou rezervaci zájezdu, kapacita skupiny je početně omezena. Aktuální podmínky pro cestování do Chorvatska jsou bez nutnosti očkování a PCR testů. Ihned po rezervaci zjistíte další kroky k rezervaci vašeho zájezdu.  

Iva Bernát Votavová
Organizátorka pobytu

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy. Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Již šestým rokem organizuji jógové pobyty s přesahem do osobního rozvoje.

Iva Bernát Votavová

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka