„POZNÁVÁNÍ OSTROVA BOHŮ S ČECHY ŽIJÍCÍMI NA BALI

Poznávací SEMINÁŘ S OSOBNÍM PRŮVODCEM na BALI je pro všechny ženy, které chtějí poznat, jaké to je, když se rozhodnete žít NA TOMTO OSTROVĚ JAKO ČECH!

18. – 31. ŘÍJNA 2019

 • Toužíte navštívit BALI a poznat kulturu tohoto výjimečného ostrova?
 • Potřebujete už změnu, chcete mít nové zážitky z toho OSTROVA BOHŮ?
 • Bojíte se cestovat tak daleko sama a bez zkušeností?
 • Chcete ušetřit čas a peníze za plánování cesty na Bali?
 • Nejraději byste poznávala BALI s někým, kdo tento ostrov už zná?
Chápu vaše obavy. Cestovat sama až na druhý konec světa není vůbec jednoduchá věc. Chce to hodně velký kus pořádné odvahy!
 
Proto jsem pro vás připravila JEDINEČNÝ SEMINÁŘ NA BALI. Už na tu cestu, plánování, zajištění všech věcí a orientaci na místě nebudete sama. Provázím 2x ročně na Bali skupinu žen, a tak budu moc ráda i VÁŠ  OSOBNÍ PRŮVODCE PO BALI v říjnu 2019.

 

JAKÝ MÁ SEMINÁŘ PROGRAM?

 

Čeká vás bohatý program, výlety, workshopy s Čechy žijícími na Bali, zážitkový seminář, nespoutaný oceán, exotické ovoce, masáže a relax. A především tam budeme skupina stejně naladěných žen, které budou poznávat krásy tohoto výjimečného ostrova.

 

CO VÁS ČEKÁ?

 

 

DVA UNIKÁTNÍ WORKSHOPY S ČECHY ŽIJÍCÍMI NA BALI

 

Zažijte poznávací seminář na Bali, jehož cílem je nahlédnout do skutečného života na tomto ostrově.
 
Na dvou workshopech poznáte,  jak se žije Čechům na Bali a proč se pro život zrovna na tomto ostrově rozhodli. Co zde milují a jak se jim s Balijci společně žije?

DAVID LÖRINCZ, expert na facebookovou reklamu

David je ČECH ŽIJÍCÍ NA BALI, krerý s námi během 3hodinového workshopu posdílí, jak jiný je život na Bali a proč se rozhodl zakotvit a žít zrovna na tomto ostrově.

JANA CVOREČNÁ, expert na cestování po Bali a okolí

DRUHÝM HOSTEM bude Jana, žena co žije na Bali, a co si zde nejen splnila svůj sen žít na Bali, ale také si zde vybudovala svůj vlastní business. O životě na ostrově a vzniku a realizaci svého snu se s námi podělí během 2hodinového workshopu v její restauraci v Canggu DREAM COFFEE BALI.

 

DVA CELODENNÍ VÝLETY

 

Uvidíte mnoho památek s hodnotnou tradicí a silnou energií. Navštívíte posvátnou jeskyni Gnéši Goa Gajah, údolí králů a královen Gunung Kawi, očistné prameny Tirta Empul a na závěr rýžová políčka Tegalalang, překrásný vodopád Tegenungan, chrám na moři Tanah Lot.

 

ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ ŽENA V CYKLU

 

Čeká vás zážitkový seminář ŽENA V CYKLU, kde vám představím ženský cyklus z mnoha životních úrovní a především to, jak je cykličnost pozitivní, když ji umíme jako ženy správně používat.

 

JOSHUA DISTRICT – DOMY Z LODNÍCH KONTEJNERŮ

 

A podívíme se na designové místo JOSHUA DISTRICT, kde se podařilo českým manželům vybudovat originální místo v kontejnerovém bydlení včetně restaurace s krásným výhledem na rýžová pole a oceán.

 

OSTATNÍ VÝLETY

 

1. Centrum Ubudu, chrám na vodě a velký pouliční market.
2. Hlavní třída Ubudu Monkey Forest, opičí prales, obchůdky na hlavní třídě a  společné jídlo
3. Pláž v Jimbaranu s večeří na pláži při západu slunce.
4. Canggu, pláž a oceán, dvě krásné restuarace. 
5. Chrám Uluwatu na útesu s tanečním vystoupením KECAK DANCE s mužským hudebním doprovodem.
 
Dle dohody také možná návštěva pláží Melasti Beach, Pandava Beach, Dreamland Bech, Karma Beach nebo Padag Padang Beach. 

 

PROČ JET ZROVNA SE MNOU NA BALI?

 

Proč provázím ženy na BALI?

Na Bali jsem byla poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se hned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítíte opravdu dobře a bezpečně. Bali mi pokaždé otevře nové vhledy do mého života, nasměřuje na tu nejvíce vhodnou životní cestu. Právě díky Bali jsem se celkově zklidnila a začala více důvěřovat tomu správnému načasování.

Díky času na Bali se mi podařilo vidět věci v mém životě jinak, najít nová řešení dané situace a řešit vše s větším nadhledem. Svoje žážitky s vámi budu ráda v našem bezpečném ženském kruhu sdílet.

A jaké BALI vlastně je?

Jako když se vaše duše vrátí domů, kam patříte již tisíce let! Říká se, že je Bali pro Čechy duchovním domovem, a proto je patřičně nazýván RÁJEM NA ZEMI!

Já BALI prostě miluji celou svou duší!

Na Bali  jsem organizovala a provázela již PĚT SKUPIN a těším se z celého srdce na novou říjnovou skupinu. Pakliže se vám koncept tohoto semináře líbí, budu se moc těšit na náš společný čas.

Zažijete OKOUZLUJÍCÍ  ČAS V RÁJI NA ZEMI s bohatým programem.

Díky času na Bali se dostaneme ze svého běžného života a změníme svůj zrychlený denní rytmus na rytmus ženský, pomalý a klidný. 

Díky celkovému zklidnění a duchovní podpoře samotného ostrova získáte jedinečnou možnost vidět svůj život a svět jinýma očima.

 

CO VÁS NA BALI ČEKÁ MIMO POHÁDKOVÝCH ZÁPADŮ SLUNCE?

 

NESPOUTANÝ OCEÁN

Oceán. Jeho sílu pocítíte pokaždé, když vkročíte do vody. Je nádherný, silný, moudrý a dechberoucí. Každý den vás bude lákat k návštěvě. Pozorovat ho a přitom na pláži popíjet čerstvý kokos. Možná pocítíte silnou emoci a ukápne vám i slza. Navštívíme společně více pláží v okolí, stojí to za to! Každá pláž je jiná a má svého ducha. Je to nezapomenutelný zážitek.

BOŽSKÉ JÍDLO

Co dodat k této výjimečné kuchyni. Jak je vůbec možné, že na Bali chutná výborně jakákoli kuchyně? Je jedno, jestli si dáte balijskou, asijskou, indickou, thajskou nebo italskou, prostě vždy to chutná výborně. Kolikrát si dáte Mahi Mahi nebo Dadar Gulung, zelenou palačinku s kokosem? Uvidíte, jednoduše vynikající kuchyně!

DVA NÁDHERNÉ RESORTY

Nejdříve nás čeká krásný hotel uprostřed tropické zahrady v centru Ubudu. Někdo bude obdivovat možnost plavání ve dvou bazénech, někdo bude více vnímat magické prostředí Ubudu, někdo pocítí výjimečnost v zahradách hotelu. Ubytování je v luxusních dvoulůžkových bungalovech.

V druhé půlce se přesuneme k oceánu do resortu LA JOYA na Balanganu. Čekají nás snídaně u bazénu s výhledem až na oceán, čerstvé ovocné saláty, freshe a Bali kafíčko. Sklenka vína, vynikající kuřecí polévka s nudlemi. Vonná tyčinka na pokoji, frančipánové mýdlo a šampón, krásně voňavé ručníky, co jsou čisté každý den. WE LOVE LA JOYA!

 

POZNEJTE DÍKY BALI LÉPE SAMA SEBE

 

Na BALI uvidíte svůj život s větším odstupem, zklidníte se a zpomalíte. Díky tomu se vám mohou otevřít pohledy na jiné možnosti vašeho života. A dokonale ZRELAXUJETE...

 

NA CO VŠECHNO SE MŮŽETE TĚŠIT?

 

 • 1
  Na Čechy žijící na Bali. Jejich příběhy o životě na tomto ostrově, jak se jim tady žije a proč se rozhodli žít právě na BALI? Čekají vás dva unikátní workshopy.
 • 2
  Na krásné prostředí nejdříve v Ubudu, centru kulturního a duchovního života, a pak u oceánu na jedné z nejkrásnějších pláží Balangan.
 • 3
  Na výlet do Ubudu, na opičí prales, rýžová pole, údolí králů a královen, vodopády, očistné prameny, chrámy na zemi, na útesu i na moři a večeře na pláži se západem slunce.
 • 4
  Na zážitkový ženský seminář ŽENA V CYKLU, kde vás seznámím s tím, jaké to je, když žena sama sobě lépe rozumí, a jaké může s proměnou měsíce získat dary.
 • 5
  Na nejkrásnější pláž Balangan, na pláž v Canggu a pláž v Jimbaranu, která se změní na nekonečnou restauraci s čersvě ugrilovanou rybou při západu slunce.
 • 6
  Na skvělé jídlo, masáže, čerstvé freshe a nákupy, vše za příznivé ceny a cenově dostupné služby.
 • 7
  Na vždy milé Balijce, kteří vám ukáží, jak je možné žít šťastně a v úctě k sobě samým a svému okolí...
 • 8
  Na božský ostrov, na svěží vzduch, divoký oceán, exotické vůně a barvy. Na zamilování se do tohoto krásného ostrova, do života, do sebe!

Určitě získáte inspiraci k novým věcem ve svém životě a možná se i následně odvážíte realizovat zásadnější kroky, které byste v běžném prostředí třeba ani neviděly, natož se odvážily udělat. Bali vás povede správným směrem! 

 

 

 

DOPŘEJTE SI VÝJIMEČNÝ ČAS NA BALI JEN PRO SEBE

 

Poznáte zde stejně naladěné ženy, pocítíte klid a zpomalení, nasajete atmosféru tohoto výjimečného ostrova, která ve vás zůstane už navždy!

 

Vždy se k ní budete moct vrátit a čerpat z dnů, které jste na tomto ostrově prožila. Bali je prostě magické!