JORDÁNSKO

PODZIM 2024

Kde budeme bydlet?

GRAND  TALA BAY RESORT AQABA ***** 

Resort se nachází na břehu Rudého moře a má dva bazény. Jeden vyhřívaný a jeden nekonečný bazén s výhledem na moře. Dále nabízí zázemí pro vodní sporty, soukromý úsek pláže, slunečníky a lehátka a plážová křesla. Přímo v areálu je umístěn bankomat, čistírna, fitness centrum, hotelový obchod, whirlpool a hydromasážní vířivé vany jacuzzi. 

V restauraci Aziab s panoramatickým výhledem na Rudé moře se podávají regionální a mezinárodní speciality, které si lze vychutnat pod širým nebem. Sunset Bar nabízí koktejly, víno a lehké občerstvení. Celý prostor je zcela nekuřácký. 

Vyzkoušet můžete plavbu na banánovém člunu nebo se potápět s doprovodem certifikovaných instruktorů. Hotel stojí na břehu Rudého moře a snadno se odtud dostanete ke korálovým útesům.

POKOJE

Pokoje jsou s francouzskými okny a výhledem do zahrady a vedou na balkon. Standardem je luxusní ložní prádlem, TV s plochou obrazovkou a wifi zdarma. Toaletní potřeby zdarma, ručníky, fén, minibar, klimatizace, trezor, žehlicí potřeby a rychlovarná konvice.

POLOPENZE

Ubytování je včetně bohaté bufetové polopenze. Resort má dvě restaurace, kde najdete mexickou, středovýchodní, asijskou i mezinárodní kuchyni. 

PROSTOR NA CVIČENÍ

V prostoru hotelu je několik možností, kde bude probíhat váš program pobytu. Vybereme na místě ten nejlepší, který nám bude jako skupině nejvíce vyhovovat. 

VÝLET V CENĚ ZÁJEZDU

SVATÁ PETRA

V samotném srdci Šarských hor, v údolí Wádí Músa navštívíme sedmý div světa skalní město PETRA. Je vytesané z pískovce a jeho budovy nesou prvky egyptského, řeckého, nebo římského stylu. Toto archeologické naleziště je mimo jiné zmíněno i v Bibli, jeho historie je tedy dlouhá a velice pestrá. Původně měla tato oblast sloužit jako posvátné pohřebiště na rozhraní tří údolí Vadí al-Araba. Postupem času se však ukázalo, že poloha města je mimo jiné ideální pro obchod a po několik staletí bylo obchodování dokonce hlavní činností. Tuto éru ukončila až série několika ničivých zemětřesení, obyvatelé město opustili. Zůstali zde pouze beduíni a ti město dlouhou dobu ukrývali před světem. Petra byla také mnoho let schována pod pískem a není tedy divu, že se na čas úplně vytratila z podvědomí lidí. Trvalo několik let než si archeologové uvědomili, že vlastně šlapou po památce s obrovským historickým významem.

Cena zájezdu obsahuje:

» ...x ubytování v GRAND  TALA BAY RESORT AQABA ***** 

» polopenze, snídaně a večeře formou rautu

» bohatý program s lektorem 

» kompletní kurzovné za všechny lekce jógy

» workshop 

» jeden celodenní výlet na SVATOU PETRU, se vstupy, obědem a s anglicky hovořícím průvodcem

» lektor po celou dobu pobytu s vámi v resortu

» pojištění CK proti úpadku 

CENA

JÓGA RETREAT V JORDÁNSKU

39.000 Kč + letenka 4.000 kč

Cena zájezdu neobsahuje:

» zpáteční letenku s RYANAIR, přímý 4 hodinový let z Vídně, aktuální cena  156 euro/ 4.000 Kč

» nápoje, obědy

» fakultativní výlety

» v případě zájmu pojištění na míru

SPOLEČNÝ LET S RYANAIR

Let do Jordánska je ideálně pro skupinu společný, odlet je z Vídně. Skupina se sejde tři hodiny předem (3:50) u odbavovací přepážky, jakmile bude otevřená, skupina se půjde společně odbavit. Celková doba letu je 4 hodiny, cesta z letiště do resertu je do hodiny. Na cestu zpět se vydáte v odletový den kolem 9.00 ráno, ve Vídni budete 24. března v 15.45. 

CESTA Z VÍDNĚ DO JORDÁNSKA

Odlet Vídeň 17.3. v 6:50 hod.
Přílet Aqaba ve 12:50 hod.
doba letu: 4 hod

CESTA Z JORDÁNSKA DO VÍDNĚ

Odlet Aqaba 24.3. ve 13:25 hod.
Přílet Vídeň v 15.45 hod.
doba letu: 4:20 hod

REZERVACE

Jordánsko je otevřené i pro neočkované turisty a nevyžaduje aktuálně ani PCR testy! Podmínky rezervace jsou: 

 • 1
  Sepsání smlouvy a zaslání naskenované smlouvy na Vaši e-mailovou adresu.
 • 2
  V případě zájmu výběr pojištění.
 • 3
  Vystavení faktury za zájezd, možné rodělit na dvě platby.
 • 4
  Vystavení faktury na letenku s RYANAIR.
 • 5
  Přibližně 2-3 týdny před odletem zaslání všech zbývajících podkladů. 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. Co se stane když se nebude moci odjet z důvodu neotevření hranic nebo zákazu z ČR?
Pokud budou hranice ČR otevřené, ale Indonésie by byla stále zavřená => CK je povinná vrátit klientovi 100% z ceny zájezdu. Pokud budou hranice ČR zavřené, ale Indonésie otevřená => CK není povinná klientovi vracet peníze. V takovém případě se snažíme společně najít cestu, aby jste o své peníze nepřišli. Zájezd je buď přesunut na jiný termín, v tomto případě by to bylo jaro 2023. Nebo je klientovi vystaven v hodnotě voucher u CK na jiný zájezd.

2. Co se stane když budu pozitivní nebo v nucené karanténě?
Pozitivní karanténa => klient má nárok na náhradu škody od pojišťovny za nenastoupení na zájezd, vše dle VOP pojišťovny. Bohužel nucená karanténa (aniž by klient měl pozitivní test) => klient nemá nárok na náhrady škody od pojišťovny. Tuto variantu žádná pojišťovna v současné době nekryje.

3. Mohu cestovat do Jordánska i když nejsem očkovaný proti covidu? 
ANO, vstup do země je umožněn všem turistům i bez  očkování proti COVID. Aktuálně nejsou požadovány pro vstup ani PCR testy.

REZERVACE JORDÁNSKO

Vyplňte rezervaci a hned získáte další informace k vaší plánované cestě. Následně vás budeme kontaktovat a dohodneme všechny kroky potřebné k vaší dovolené...

ORGANIZÁTOR ZÁJEZDU

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy. Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! Abych mohla více ženám zprostředkovat dovolenou snů, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Tento zájezd je připarvený s www.aromitravel.com, jejíž majitelka Adina Flimel z celého srdce zase miluje Maroko. Já osobně již pátým rokem organizuji jógové pobyty s přesahem do osobního rozvoje. Iva Bernát Votavová

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka