DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM O POBYT NA BALI

SPOLUPRÁCE JE PRO MĚ OSOBNÍ A VELMI MI ZÁLEŽÍ NA NAŠEM SPOLEČNÉM NALADĚNÍ SE NA SEBE A VYTVOŘENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO POBYTU PRO VAŠE KLIENTY. 

Než vám pošlu všechny informace,  budu Vás s dovolení osobně kontaktovat a dohodneme se, zda se vaše představy potkávají s mými možnostmi realizace.  Zda pro Vás budu právě já tou pravou organizátorkou vašeho vysněného pobytu na Bali.

V případě dotazů mi můžete zavolat ihned na číslo : + 420 737 259 119 nebo můžete poslat dotaz e-mailem na: iva@projektyproradost.cz. Já se Vám ozvu co nejdříve...

Iva Bernát Votavová
Organizátorka pobytu

V roce 2017 jsem byla poprvé na Bali. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako vrátit se po letech zpět domů. Někam, kde se celým tělem i duší cítíte dobře a bezpečně. Magická energie ostrova inspiruje a pohltí všechny obavy. Získáte nadhled a uvidíte jiné možnosti a cesty k naplnění svých snů. Tak jako se to stalo mně! A proto BALI miluji celou svou duší! Abych mohla více ženám zprostředkovat opečovaný transformační retrat, založila jsem si cestovní agenturu a začala jsem spolupracovat s vybranými CK. Již pátým rokem organizuji jógové pobyty s přesahem do osobního rozvoje.

Cestovní agentura Projekty pro radost s. r. o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel.: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová – zakladatelka a jednatelka