REFERENCE 

Mým skutečným talentem jsou technické věci ONLINE PODNIKÁNÍ. A protože miluji aplikace a funkční systémy MioWeb, FAPI a Smart Emailing, pomáhám začínajícím podnikatelům jako jejich OSOBNÍ PRŮVODCE plážovým podnikáním. 

 

Rebranding webů

Reference

Pokud nejste „talent" na technické věci na PC stejně jako já, určitě zkuste Ivu Bernát. Natrefila jsem na ni v době, kdy jsem řešila, jak technicky vyřešit nastavení prodeje mých online kurzů u partnerů a nevěděla jsem si rady. Její služba byla rychlá, profesionální a se skvělou komunikací. A navíc, tyhle záležitosti Ivu moc baví a já tím tak získávám víc času na věci, které baví mě. Teď už vím, na koho se obrátit, když mě zase převálcují požadavky mého webu. 

Kristýna Rollerwww.jogaskristy.cz

Spolupráce s Ivou není obyčejná práce, ale krásný proces tvoření. Vnímám Ivu jako velmi kreativní ženu se spoustou skvělých nápadů. Také jako přátelskou a empatickou ženu, která se dokáže naladit na svět druhého člověka a být s ním v souladu, což je úžasné při tvoření a vymýšlení. Mnohaleté zkušenosti v marketingu dávají celé naší spolupráci velký nadhled, jak proměňovat nápady do konkrétní podoby. S Ivou je radost spolu-pracovat a spolu-tvořit. 

Andrea Vialo Slukováwww.andreaslukova.cz

Když mě před pár měsíci napadlo téma mého onlinového podnikání VĚDOMÉ UZDRAVOVÁNÍ a začala jsem svůj projekt realizovat, záhy jsem zjistila, že SAMA TO NEZVLÁDNU. Nebo možná někdy zvládnu, ale nebude to ono. Cítila jsem, že to nebude profesionální a já se udřu a vydám svou energii na věci, které NEJSOU MŮJ TALENT. Věděla jsem, že chci nejen kvalitní OBSAH, který je mou doménou, ale také FORMU, která už mi přirozeně prostě nejde. A tak jsem si našla Ivu. Spolupráce s Ivou pro mě byla a je velmi příjemná a zajímavá. Uvědomila jsem si ten bezvadný pocit, když můžu konzultovat a delegovat věci, které nejsou mou parketou, na někoho dalšího. Někdy máme pocit, že musíme vše zvládnout sami, ale není tomu tak. Váháte, jestli do toho jít? Zkuste poslat k vodě myšlenky typu: Zvládne to? Jak to bude vypadat? Jak spolu budeme komunikovat? Nechá mě do věcí mluvit? Je to vlastně můj projet a mé stránky! A není to moc peněz? Co když...? Pusťte to a důvěřujte Životu, že právě vy dvě/vy dva máte spolupracovat. Spolupráce s někým na nové věci je velmi obohacující a mě naučila mnohé nové věci. Tříbíte si komunikační dovednosti, učíte se rozpoznat a uznávat názory druhého, naučíte se více naslouchat druhému a vcítit se do jeho rozpoložení. A totéž se děje na druhé straně. A přitom: konečné rozhodnutí ve všem máte stejně stále VY. Nedá se toho zbavit. A jaká je tedy Iva? Naslouchá, odpoví na otázky (položené mnohdy vícekrát...), upraví, vytvoří, poradí, doladí, pošle, zavolá, vysvětlí,... Děkuji Ti, Ivo, že jsi mi nastavila funkční onlinové podnikání a obohatila mě tak po stránce profesionální i lidské. S láskou Helena 

Helena Hrachováwww.helenahrachova.cz

Každý den v životě je pro radost!"