Mojí vášní je cestovat a poznávat nová místa.

 

A protože JSEM SE ZAMILOVALA DO BALI a pořádám na tomto ostrově pobyty s přesahem do osobního rozvoje, připravila jsem pro vás ve spolupráci s lektorkou LENKOU BALANC výjimečný ONLINE PROGRAM přímo z Bali!

Hledáte životní ENERGII

vnitřní sílu pro váš běžný den?

Nemusíte měnit váš život. Změňte sebe. Nabízíme vám proměnu, která vám do vašeho života přinese více důvěry, radosti, intenzity a životní jiskru. Stačí se jen na chvíli zastavit...

Získejte ucelený program, který vznikl v energii na Bali, kde během 10 dní ujdete v osobním rozvoji tolik jako tady za mnoho let.

A proč? Protože tady často žijeme mezi povinostmi, rodinným a pracovním nasazením, v rychlém tempu a neustále ve spěchu.

 

Když jdeme cvičit, často pospícháme a jsme vděčné za hodinu jen pro nás. Víme, že pak pokračuje náš životní maraton. Když jedeme na konzultaci nebo seminář, je to vždy jen krátkodobě ohraničený čas. To zpomaluje proces, zjistit více o sobě.

ONLINE PROGRAM BALANC NA BALI

Kdežto na Bali je celý čas, jako jedna velká terapie, seminář, workshop, dámská jízda s emocemi. A z té vám přináší Lenka hodnotný obsah, témata a cvičení, která vás mohou inspirovat a někam posunout. 

Někdy stačí zásadní věta, zamyšlení, inspirace, a posun v životě může být obrovský. I když nejste zrovna na Bali, můžete z něj získat pro sebe velmi mnoho.

Někteří lidé i přes to, že jedou na Bali, nedokážou uvidět hodnoty, které tento ostrov nabízí. Vy je ale dostanete! Důležitá témata, ve kterých vás Bali může podpořit, nabízíme v programu detailně zpracované.

Jestli jste připravená přijmout další důležitou mozaiku vašeho osobního rozvoje a opečovat své tělo kvalitním cvičením a očistnou meditací, prozkoumejte co vše online program BALANC NA BALI nabízí. 

Každý den v životě je pro radost!"