INFORMACE O CESTĚ NA BALI

...budou vám stačit jen plavky?

Blíží se vaše cesta na Bali, a tak posílám pár informací, které vám snad ulehčí přípravu k vaší cestě do Indonésie.

Zde na jednom místě najdete všechno, co vás může k cestě zajímat. Co si připravit před cestou, co s sebou do letadla, co si zabalit s sebou na pobyt? Jak s penězi a smlouváním, jaké je na Bali počasí, jaká kultura, jak je to s očkováním, jak s jídlem... Vše jsem Vám rozepsala do sedmi základních kategorií, připravila jsem detailní popis k výletům a navíc seznam všeho, co je potřeba připravit před odjezdem a podrobný program pobytu.

Dokumenty si můžete stáhnout a vytisknout. Najdete je v kapitole, PŘED CESTOU A PROGRAM...

Přeji Vám z celého srdce, ať si naši společnou cestu na BALI užijete a čas pro sebe využijete maximálně. 

Já jsem jela na Bali poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítím opravdu dobře a bezpečně. Bali mi pokaždé otevře nové vhledy do mého života, nasměruje na tu nejvíce vhodnou životní cestu. Právě díky Bali jsem našla sebe, svou vášeň, lásku, pokoru, mír a cestu odpouštění. Celkově jsem se více zklidnila a začala důvěřovat správnému načasování. 

BALI miluji celou svou duší! Proto jsem si založila cestovní agenturu, začala jsem spolupracovat s CK GO2 a od té doby organizuji pobyty v Indonésii s přesahem do osobního rozvoje. A jednou za rok dělám také osobního průvodce, a to zrovna vaší skupině. Provedu vás po Bali, jak nejlépe budu umět.

Všechny svoje zkušenosti vám ráda předám a snad vám pomohou se co nejlépe na vaši cestu na Bali dobře připravit. Na místě si to už jen společně užijeme! Tak jak si každá z nás dovolí :-).

Čeká vás nezapomenutelná dovolená s Šárkou Simonidesovou a výjimečný čas jen pro Vás!  

Organizátor pobytu

Případné dotazy k cestě mi můžete poslat na mail nebo mi přímo zavolejte. Žádný dotaz není špatný!  Tel: + 420 737 259 119 

Cestovní agentura Projekty pro radost s.r.o., 

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, iva@projektyproradost.cz

Iva Bernát Votavová - zakladatelka a jednatelka