EBOOK JAK PŘEPNOUT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

 

Chcete znát přesné postupy a principy, díky kterým jsem za 4 měsíce odhodila 25 kilogramů? Že to není možné? Ano je. Díky rotačnímu redukčnímu programu synergie potravin.

Co se v eBooku dozvíte?

DETAILNÍ POSTUP

Podrobnosti k cestě za štíhlou postavou a vitalitou a vysvětlení jednotlivých kroků.

SYNERGIE POTRAVIN

Ty nejdůležitější informace o fungování metabolismu, imunitního systému a synergie potravin, které musíte znát před tím, než začnete s programem.

PRINCIPY A ZÁSADY

Principy a zásady 12týdenního redukčního rotačního programu.

JAK JÍST

Které potraviny využívat a proč, jejich přehledné tabulky s výživovými doporučeními. Jak, kdy, kolik čeho a co správně a vhodně jíst.

PITNÝ REŽIM

Proč nezapomínat na pitný režim a jak ho správně dodržovat.

STABILIZAČNÍ FÁZE

Proč je nutná stabilizační fáze a jak díky ní dosáhnout trvalých výsledků? Doporučení pro udržení štíhlé postavy do budoucna.

Ukázka z eBooku

Zašlete mi svůj email na fitalita@fitalita.cz  a  já Vám pošlu jednu kapitolu knihy zdarma ve formátu PDF.

Jaroslava Matoušková

certifikovaný výživový poradce, majitelka výživové poradny Fitalita, autorka metody synergie potravin, kouč pro zdravé stravování
Přestože mám moc ráda jídlo, moje cesta k lásce k jídlu nebyla úplně jednoduchá. Až když jsem ztratila spoustu času a peněz za zaručené prostředky, jak být zdravá, štíhlá a krásná, jsem přišla na to, že změnit náš život může zase jenom jídlo. Studiem v oboru výživy jsem se naučila, že jídlo není naším nepřítelem, ale je naším spojencem. Z vhodného spojenectví dokáže naše tělo krásně těžit. Může nás uzdravit, pomůže nám zhubnout, podpoří naší krásu. Jen je důležité, zvolit si ty správné spojence. Já sama jsem zhubla 25 kilo a pocítila ohromný příliv energie a štěstí, který přináší taková změna. Jestli to chcete zažít také, naučte se správně jíst, naučte se mít rádi a dostaňte se tak do pohody. Vydejte se vstříc vitalitě.

Tuna kilogramů pryč!

Pokud je Vaše váha pořád jako na houpačce, trápíte se nesmyslnými dietami, které mají za následek chvilkové nadšení, hladovění, stres , Jo-Jo efekt a zničený metabolismus, pak je tento eBook určený právě pro vás. Protože ke zdraví a štíhlosti se můžete projíst zdravým, chutným, skutečným jídlem plným živin.

Dobrá zpráva je, že každý, kdo opravdu chce a ví jak na to, dokáže zhubnout zdravě, spolehlivě a natrvalo. Navíc chutně a zábavně. Jak na to se dozvíte právě v tomto eBooku.

Dosud jsme s klienty na základě rotačního redukčního programu synergie potravin odhodili natrvalo necelou tunu kilogramů. A proto jsem se rozhodla individuální postupy zobecnit a zpřístupnit jejich principy ostatním.  Žádné zázračné pilulky, žádné preparáty, základem programu je skutečné jídlo a využití synergických efektů živin, v něm obsažených. Na prvním místě je zlepšení zdraví a kondice, redukce váhy je přidanou hodnotou.

Život je o tolik krásnější, když se cítíte skvěle, plní energie, okolí vás obdivuje, protože vyzařujete příjemné světlo spokojenosti sami se sebou. Chtěli byste to konečně zažít? Máte jedinečnou možnost.

Co o programu říkají

Brala jsem ve svých letech Fitalitu jako svou poslední možnost na změnu. I když jsem po všech svých pokusech byla spíše skeptická, dosáhla jsem toho, co jsem chtěla. 18 kg dolů. Po absolvování programu si novou váhu držím a navíc jsem mohla snížit léky na své zdravotní indispozice.
Monika z Prahygrafička
Míval jsem bolesti zad, kolenou, ramen. Cítil jsem se pod psa. Po narození dcery jsem si řekl, že tu pro svou rodinu musím být zdravý a v pohodě. S Fitalitou jsme nastavili plán - 25 kg tuku dolů. Pečlivým dodržováním nastaveného stravovacího režimu a postupným přidáváním cvičení jsem zhubl 26 kilogramů (čistého tuku), všechny bolesti zmizely, tělo se zpevnilo, zvětšila se celková síla, prostě se cítím báječně. A protože jsem se vždy zajímal o posilování a cvičení vůbec, propojil jsem svůj skvělý pocit po zhubnutí se svým velkým koníčkem.
Petr z Prahyz klienta osobním trenérem Fitality
Musím ještě jednou poděkovat za splnění mého životního snu. Stále si držím svých 62 kg a to opravdu bez větší námahy. Dopřávám si občas pivko, čokoládu, vínko...nicméně to dokáži již regulovat a dodržovat zásady správného stravování, tak jak jsi mě to naučila. Mám neskutečnou radost a sklízím opravdu ovace od okolí. Je to tak jednoduché. I když nejsem žádný blázen do sportu, abych ujela 100 Km na kole, nebo běhala někde po horách, přitom stačí alespoň 30 minut chůze denně:-).
Jana z Prahyobchodnice

Co vše EBOOK obsahuje?

EBOOK JAK PŘEPNOUT NA ŠTÍHLOST

EBOOK OBSAHUJE:

 • Kapitola 1: Zdraví jako rovnováha mysli, výživy, pohybu a regenerace.
 • Kapitola 2: Co je třeba vědět, než začnete s rotačním redukčním programem? 
 • Kapitola 3: 12týdenní rotační redukční program synergie potravin
 • Kapitola 4: Stabilizační rotační plán.
 • Kapitola 5: Jste v cíli.

K eBooku jako dárek obdržíte 2 bonusové pracovní sešity v hodnotě 899 Kč!

BONUS I - 7 KROKŮ A JSTE V CÍLI

PRACOVNÍ SEŠIT S OSOBNÍMI POMŮCKAMI OBSAHUJE:

 • formulář stravovacího deníku
 • deník aktivit
 • tabulka pro zpracování stravovacího deníku
 • dávky živin a energie
 • sestavení jídelníčku
 • nákupní a kuchařská strategie
 • sebekontrola a disciplína

BONUS II - INSPIRACE K TVORBĚ VLASTNÍHO JÍDELNÍČKU

PRACOVNÍ SEŠIT S OSOBNÍMI POMŮCKAMI OBSAHUJE:

 • ukázka jednodenního jídelníčku podle synergie potravin
 • recept ovesná kaše s malinami
 • recept špagety s cizrnou a "žebry"
 • recept pikantní kuřecí salát s avokádem
 • tipy a špeky o použitých potravinách
 • názorná ukázka synergie potravin
 • osobní tip na závěr

Začněte si plánovat svůj výstup na Mount Everest! Přeci nechcete zůstat stále jen v základním táboře, kde se o výpravě jen sní. 

Už přeci víte, že: 

- Žádné zázračné prostředky na bezpracné zhubnutí vážně nefungují!

- Že nepotřebujete investovat třeba do rychlejšího internetu, abyste mohli zase jen dál hledat zaručené prostředky na hubnutí a zdraví!

- Nebo že se nevyplatí koupit třeba tři relativně slušné „poslední“ sedmičky červeného vína, po kterých se sice tak dobře přemýšlí  o tom, že začnete s novým životním stylem, ale ještě jste to stále neudělali!

INVESTUJTE SVOJE FINANCE DO SEBE KVALITNĚ A UDĚLEJTE TO PŘEDEVŠÍM SAMI PRO SEBE! 

BĚŽNÁ CENA EBOOKU JE 449Kč.  

 

Získejte jedinečnou SLEVU 30 %

Cena tohoto eBooku je nyní za AKČNÍCH 310 Kč 

 

Získáte v něm přesné postupy, návody a tipy, díky kterým jsme spolu s mými klienty již odhodili zmíněnou skoro tunu tuku. 

 

A kolik kilo chcete zhubnout vy? Na konci Vám bude jasné, co musíte udělat, abyste si natrvalo splnili svůj sen o štíhlé postavě, upevněném zdraví a vitalitě.

Je moc důležité si uvědomit, v čem je přínos rotačního redukčního programu a jak na něj nahlížet. EBook nenabízí zázraky, ale osvědčené metody a postupy jak dosáhnout vitality a štíhlosti. A bude to jen na Vás, jak je využijete. Bez přemýšlení, disciplíny a pevné vůle to nepůjde. Bude Vás to stát úsilí, budete muset začít dělat věci, které jste dosud nedělali.

Co Vám ale mohu slíbit je, že ten pocit bude stát za to.

Abyste měli výsledky, které většina lidí nemá, musíte dělat věci, které většina lidí nedělá.

Chcete být zdraví a štíhlí? 

Pokud jste si teď řekli ANO, že toto je cesta, kterou se chcete vydat, pak kupte. Svých snů dosahují jen ti, kteří o nich nesní, ale něco pro to dělají.

V kompletu eBooku s dárky najdete vše, co potřebujete vědět pro svůj výstup na Mount Everest. Pokud ale po přečtení usoudíte, že vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s jeho obsahem spokojeni, máte 7 dní na to, abyste mi napsali, a já vám bez diskusí peníze vrátím.

OBJEDNÁVKA EBOOKU JAK PŘEPNOUT NA ŠTÍHLOST

Napište mi na e-mail fitalita@fitalita.cz a já Vám zašlu vše potřebné k objednávce.

Po zaplacení částky 310 Kč získáte přístupy k eBooku a oběma bonusovým pracovním sešitům. 

Všechny elektronické knihy budete mít k dispozici ve formátu PDF.

 

Přeji vám dobré rozhodnutí, dobrou motivaci, dobrou náladu a dobrou energii do těla. Dejte svému tělu šanci být štíhlé a zdravé!

 

 Jarka Matoušková

certifikovaný výživový poradce

majitelka výživové poradny Fitalita

autorka metody synergie potravin

kouč pro zdravé stravování

 

Nejsem plátce DPH.