GALERIE RECEPTŮ PODLE METODY SYNERGIE POTRAVIN

 

Máte rádi jídlo? A přitom toužíte po štíhlé postavě?  Bez hladu, diet a chutně? Chcete se naučit jíst se svým tělem, a ne proti němu? Chcete se díky jídlu stát vitální a plní energie? 

CHCETE SE NAUČIT JÍST SE SVÝM TĚLEM, A NE PROTI NĚMU? CHCETE SE DÍKY JÍDLU STÁT VITÁLNÍ A PLNÍ ENERGIE?

Výživa stojí za pozornost i čas, ať jsme štíhlí nebo se potýkáme s kily navíc. Nesmíme zapomínat, že výživa znamená zdraví. Jsme-li zdraví, máme velké štěstí a musíme se o zdraví starat. Nemáme-li to štěstí, musíme tělu dopřát živiny tak, aby fungovalo tak dobře, jak to jen jde a my se cítili co nejlépe.

Dnes a denně se s tímto hledáním vyrovnaného stravování se svými klienty potýkám a hledám pro ně ty nejjednodušší a zároveň nejúčinnější způsoby řešení receptů, vhodné kombinace jednotlivých potravin, aby tělu přinášely v konečném důsledku to nejdůležitější – potřebnou kvalitní energii. Nejde nám přece o kvantitu, ale o kvalitu. A o tato řešení bych se s Vámi ráda ve formě galerie podělila.

Připravila jsem pro Vás přehlednou galerii receptů, ve které najdete důvody proč vzájemně použité potraviny kombinovat. Jednoduché  recepty Vás povedou ke zdravějšímu, štíhlejšímu a vyrovnanějšímu způsobu života plnému energie. 

Proč složitě objevovat objevené. Vydejte se spolu se mnou vyšlapanou cestičkou a čas a energii, které při přípravě jídel ušetříte, věnujte sami sobě. 

Někdy nemáte čas, někdy chuť, jindy zapomenete recept zapsat, příště ho už nenajdete. Není to škoda? Není to příliš složité a beroucí energii?

MÁM PRO VÁS MOŽNÉ ŘEŠENÍ...

Nyní máte báječnou příležitost sdílet se mnou zdravé, jednoduché a rychlé recepty, díky nimž lehce povedete zdravější, klidnější, výkonnější a vyrovnanější životní styl.

A ještě vám zbude spoustu času na rodinu a přátele.

GALERIE 23 RECEPTŮ SYNERGIE POTRAVIN

Pro vitální život na jednom místě!

Zapomeňte na hodiny vaření složitých jídel u plotny. Většinu těchto chutných a zdravých receptů připravíte za 30 minut.

CO V GALERII RECEPTŮ NAJDETE?

23 ZÁKLADNÍCH RECEPTŮ

Recepty podle synergie potravin pro všechny milovníky dobrého a zdravého jídla.

24 BONUSOVÝCH VARIACÍ

Většina základních receptů obsahuje variace s obměnami základních použitých potravin.

NÁKUPNÍ SEZNAM

Každý recept obsahuje nákupní seznam.

POSTUPY

U každého receptu najdete postup na vaření a přesné nutriční hodnoty na jednu porci.

NÁROČNOST

Najdete zde i časovou přípravu, náročnost receptů a počty porcí.

TIPY A ŠPEKY

Recepty obsahují tipy k potravinám a špeky v podobě vychytávek a zajímavosti k samotnému vaření.

Na jídle jsme fyziologicky závislí všichni. Jíst se musí, abychom přežili. Dnešní doba ale přináší jiné důvody, proč se z jídla stává závislost. 

Nebuďte otrokem jídla. Nyní máte opravdu šanci řešit spolu se mnou problémy, týkající se vašeho těla i mysli, které vás možná trápí po celý život.

 

ZKUSTE SI UDĚLAT MALÝ TEST ZÁVISLOSTI NA JÍDLE!

 • Přejídáte se? 

 • Stereotypně vyhledáváte jedno konkrétní jídlo? 

 • Máte neovladatelné chutě? 

 • Cítíte euforii chutí a nejste schopni přestat? 

 • Poskytují vám některé potraviny (třeba káva, čokoláda, sladkosti, nejrůznější masa apod. pocit štěstí, naplnění, uvolnění či chvilkové energie? 

 • Odvádíte jídlem pozornost od jiných problémů, které nechcete nebo prostě nedokážete řešit?

 • Je vaše nadměrná konzumace jídla jen zástupným řešením, které odvádí pozornost od hlavního zdroje trápení? 

Pokud převažují odpovědi ano, pak se jedná o závislost na jídle a naše trápení se umocňuje na druhou. Proč? Protože si včas nedokážeme uvědomit, že i když se jídlo, a díky nadměrné konzumaci i naše hmotnost zdají být naším hlavním zdrojem trápení, ve skutečnosti se trápíme kvůli něčemu jinému. Máme vztek, jsme smutní, naštvaní, napjatí, ve stresu, ublížení, zhrzení, nešťastní. Negativní pocity zajídáme a chvilkovým pocitem euforie skutečné problémy potlačujeme. A v konečném výsledku se cítíme ještě hůř. Když si toto přiznáme, můžeme začít pomalu s odvykáním.

Je třeba se vyvarovat šoku a snižovat dávky postupně. A hlavně, vyřešit podstatu, ne zástupné problémy.

CO S TÍM? 

V galerii receptů máte příležitost, jak pomoci sami sobě a také svým blízkým. Máte před sebou návod, jak správně věnovat čas a  energii do zdravého jídla, abyste z jídla nedělali obřad, ale naplňovali jeho skutečnou funkci, kterou je dodávání výživy Vašemu tělu. Proč? Protože jsme tak nějak v průběhu času zapomněli na to, že hlavní funkcí jídla je být zdrojem výživy pro naše tělo, pro každou jeho buňku. Pro tělo, které optimálně funguje, je plné energie, dokáže se poprat s nemocí, když přijde, které se ráno probudí odpočinuté, plné energie a silné. Jídlo je ale zdrojem výživy i pro naši mysl, která může být jasná, výkonná, plná nápadů a šťastná. 

JAK TOHO DOSÁHNETE? SNADNO, EFEKTIVNĚ, LEVNĚ A ZDRAVĚ!

Protože jídlo není naším nepřítelem, ale spojencem. Pokud uzavřeme vhodné spojenectví, vyhrajeme.  Vhodnou kombinací potravin dokážete znásobit jejich účinky na zdraví.

CO VŠECHNO DÍKY GALERII RECEPTŮ ZÍSKÁTE?

 • spoustu tipů na zdravé kombinace, které si zamilujete

 • jídla, která jsou jednoduchá, rychlá a chutná

 • recepty, kde jsou použity kvalitní, ale lehce dostupné suroviny

 • obohacení svého stávajícího jídelníčku o zdravá a jednoduchá jídla

 • vyhnete se monotónnímu vaření

 • BONUS I. - VIDEO RECEPT AVOKÁDOVÝ SNACK

 • BONUS II. - ukázka jednodenního jídelníčku podle metody Synergie potravin

23 základních receptů a 24 bonusových variací na jednom místě!

Video recept Avokádový snack s kozím sýrem, rukolou a cherry rajčaty!

Jednodenní jídelníček podle Synergie potravin!

BĚŽNÁ CENA GALERIE JE 149Kč.  Nyní zvýhodněná cena za AKČNÍCH 98 Kč.  

 

Nejsem plátce DPH.

 

V kompletní galerii s dárky najdete vše, co potřebujete k novým receptům. Pokud ale přesto usoudíte, že vám galerie nepřináší žádnou hodnotu a nejste s jejím obsahem spokojeni, máte 7 dní od zakoupení možnost nám napsat a my vám peníze vrátíme zpět.

OBJEDNÁVKA GALERIE RECEPTŮ SYNERGIE POTRAVIN

Napiše mi na e-mail fitalita@fitalita.cz a já Vám zašlu vše potřebné k objednávce.  Po zaplacení částky 98 Kč získáte získáte přístupy ke GALERII 23 RECEPTŮ, 24 KOMBINAČNÍCH VARIACÍ, včetně BONUSOVÉHO VIDEO RECEPTU a JEDNODENNÍHO JÍDELNÍČKU podle metody Synergie potravin.

Přeji Vám dobré rozhodnutí, dobrou motivaci, dobrou náladu a dobrou energii do těla. Dejte svému tělu šanci být štíhlé a zdravé!

 

Jaroslava Matoušková

certifikovaný výživový poradce, majitelka výživové poradny Fitalita, autorka metody synergie potravin, kouč pro zdravé stravování
Přestože mám moc ráda jídlo, moje cesta k lásce k jídlu nebyla úplně jednoduchá. Až když jsem ztratila spoustu času a peněz za zaručené prostředky, jak být zdravá, štíhlá a krásná, jsem přišla na to, že změnit náš život může zase jenom jídlo. Studiem v oboru výživy jsem se naučila, že jídlo není naším nepřítelem, ale je naším spojencem. Z vhodného spojenectví dokáže naše tělo krásně těžit. Může nás uzdravit, pomůže nám zhubnout, podpoří naší krásu. Jen je důležité, zvolit si ty správné spojence. Já sama jsem zhubla 25 kilo a pocítila ohromný příliv energie a štěstí, který přináší taková změna. Jestli to chcete zažít také, naučte se správně jíst, naučte se mít rádi a dostaňte se tak do pohody. Vydejte se vstříc vitalitě.