SKUPINOVÉ POBYTY PRO OSOBNÍ ROZVOJ NA BALI

SKUPINOVÉ POBYTY NA BALI 2020

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE NA BALI

15. - 27. března 2020
jógový pobyt 11 DNÍ / 10 NOCÍ
Katka Pelcová a Šárka Simonidesová
Zvveme vás na společnou cestu na Bali, při které vám nabízíme pozitivní změny ve vašem životě na mnoha rovinách.

V ráji zvaném Bali se naučíte léčivou sestavu Hormonální jógové terapie, která nastartuje vaše regenerační procesy, zvýší imunitu, zharmonizuje hormony, celé tělo rozzáří a do vaší duše vnese mír.
54.800 Kč / osoba

SPOJENÍ VNITŘNÍ SÍLY A ŽENSKÉ BOHYNĚ BALI

20. března - 1. dubna 2020
jógový pobyt 11 DNÍ / 10 NOCÍ
LUCIE PAVELKOVÁ
Odložte vše nepotřebné a vydejte se na poznání překrásného ostrova bohů na Bali, do svého NITRA, kde je možné najít KLID, HARMONII a ten pravý RELAX pro vaše tělo, duši a mysl.

Dopřejte si čas jen pro sebe a hýčkejte se. Čeká nás ostrov bohů, místo, kde je možné jíst, meditovat a milovat samu sebe!
Objevte svou vnitřní sílu a bohyni.
49.000 Kč / osoba

OBLIČEJOVÁ JÓGA A PILÁTES NA BALI

30. března - 10. dubna 2020
pilátes a obličejová jóga 10 DNÍ / 9 NOCÍ
MÁRIA PITOŇÁK ZBOJANOVÁ
Relaxační pobyt na Bali, jehož cílem je propojení našeho TĚLA A MYSLI. 

K tomu nám bude pomáhat pilates a obličejová jóga a také naše bezpečné ženské kruhy na téma otužování, klimakterium, jak v sobě objevit nadání, plnění našich snů, jak změnit svůj život, dokonalý partner a sebeláska.

Těším se na vás!
47.000 Kč / osoba

EMOČNÍ RESTART NA BALI

8 - 20. května 2020
emoční restar na BALI 11 DNÍ / 10 NOCÍ
TIinG BRNO a VĚRA QUINN
Přijeďte se na Bali spojit s vaším srdcem, naučte se naslouchat svým emocím a pracovat s nimi tak, aby se tíha minulosti rozplynula v mořské pěně a do vašeho srdce i do vašich životů vstoupila síla a energie slunce.
Cílem EMOČNÍHO RESTARTU na Bali je věnovat se vážným tématům nevážně, poznat lépe sami sebe, zažít něco nového a prožít spoustu legrace ve společenství dalších podobně naladěných žen. 
49.800 Kč / osoba

NAJDI SVŮJ ŽIVOTNÍ BALANC V POHYBU A V MYSLI NA BALI

24. října – 2. listopadu 2020
týdenní jógový pobyt
LENKA BALANC - UZAVŘENÁ SKUPINA
Vědomí ženské energie a osobního poslání nám přináší životní rovnováhu.

BALANC V POHYBU A BALANC V MYSLI. Atmosféra na Bali je magická a sama o sobě kouzlí. Pomáhá posunout život tam, kam je potřeba. Pomáhá zastavit mysl a nechat přijít to, co přijít má.
Pak můžeme lépe uvidět cestu.
42.000 Kč / osoba

NAJDI SVŮJ ŽIVOTNÍ BALANC V POHYBU A V MYSLI NA BALI

31. října – 11. listopadu 2020
jógový pobyt 10 DNÍ / 9 NOCÍ
LENKA BALANC
Vědomí ženské energie a osobního poslání nám přináší životní rovnováhu.

BALANC V POHYBU A BALANC V MYSLI. Atmosféra na Bali je magická a sama o sobě kouzlí. Pomáhá posunout život tam, kam je potřeba. Pomáhá zastavit mysl a nechat přijít to, co přijít má.
Pak můžeme lépe uvidět cestu.
49.000 Kč / osoba

REFERENCE

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.

Anička, 18 let

Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.

Zdeňka

Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.

Iveta

Bali mi dalo pocit rovnováhy a harmonie v životě, která mi velmi chyběla. Je až neuvěřitelné, že za tak krátký čas můžete poznat tolik úžasných lidí, na tak úžasném místě a to vás posunete v životě tak, jako byste se posouvali v běžném životě třeba o deset let. Takže pro mě to byl velký posun dopředu a z Bali jsem si odnesla opravdu velmi mnoho.

Katarína, 30 let

Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku,dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.

Naděnka

Moji milí priatelia, popíjam si kávičku, v mojej oáze krásy a myslím na Vás. Výnimoční ľudia, vzácne chvíle, učitelia i žiaci, nevídané chute a vône, čarovné miesta, radosť aj smútok, pohladenia duší, porozumenia i uvedomenia ... Tu a Teraz. Vďaka ti Bože, mala som tú česť toto zažiť na magickom mieste. Vďaka Vám. Objímam Vás ❤

Sisi

Každý den v životě je pro radost!"