SKUPINOVÉ POBYTY PRO OSOBNÍ ROZVOJ NA BALI

SKUPINOVÉ POBYTY NA BALI 2020

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE

15. - 27. března 2020
jógový pobyt 11 DNÍ / 10 NOCÍ
ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ
Zvveme vás na společnou cestu na Bali, při které vám nabízíme pozitivní změny ve vašem životě na mnoha rovinách. V ráji zvaném Bali se naučíte léčivou sestavu Hormonální jógové terapie, která nastartuje vaše regenerační procesy, zvýší imunitu, zharmonizuje hormony, celé tělo rozzáří a do vaší duše vnese mír.
54.800 Kč / osoba

TRANSFORMAČNÍ POBYT ZPÍVÁME BOHŮM

28. srpna - 9. září 2020
pobyt na 10 DNÍ / 9 NOCÍ
JANA KLUSOŇOVÁ
Náš hlas je „neomylným“ , přímým a velmi zřetelným ukazatelem našeho nitra. Citlivým uším prozradí momentální náladu, rozkryje mnoho osobnostních rysů, případně napoví, zda není v našem těle něco v nepořádku...Tak pojďme odevzdat vše, co nás tíží a ZAZPÍVEJME BOHŮM na jednom z nejposvátnějších a nejkrásnějších míst na světě.
49.000 Kč / osoba

MAGICKÁ POUŤ

29. dubna - 11. května 2020 TÁŇA AMETOVÁ
11 DNÍ / 10 NOCÍ
JAK SE STÁT SVOU NEJKRÁSNĚJŠÍ VERZÍ SEBE SAMA. Čeká vás jógovo - seberozvojový pobyt plný zážitků, objevování sebe, magického Bali… Cesta, která vás posune vpřed, obohatí celý váš život, posune vaše vědomí a pomůže vám se posunout v životě tam, kam teď a tady toužíte být a jít… 
Budete se cítit mnohem svobodnější, silnější, spokojenější a pochopíte smysl a podstatu svého života. 
49.800 Kč / osoba

BALI

3. - 14. října 2020 / ZDENA PLAVCOVÁ & ERIK PALCO
SEMINÁŘ SPOJENÍ TĚLA A MYSLI / 10 DNÍ / 9 NOCÍ
Zdravý životní styl a možnosti, jak ovlivňovat své tělo, aby se cítilo dobře. Nejen díky bylinkám, ale i díky jídlu, pozitivnímu myšlení a dalším aspektům, o kterých budeme povídat a ukazovat si je v praxi. 

A nedokážu si představit lepší místo, než je Bali, které mě okouzlilo svou energií, krásou, příjemnou atmosférou, milými lidmi a v neposlední řadě skvělým jídlem.

Jsem také velmi ráda, že po celou dobu pobytu nás bude doprovázet i Erik Palko. Fyzioterapeut a terapeut čínské medicíny, který již více než dvacet let pracuje s klienty na tom, aby si udrželi nebo znovuzískali své zdraví a vitalitu.

Erik nám ukáže, jak pomocí čchi-kungu získat energii na vše, co chceme ve svém životě vykonat.
49.900 Kč / osoba

RETREAT NA BALI

13. - 25. října 2020 / IVA ŘÍHOVÁ
jógový retreat 11 DNÍ / 10 NOCÍ
UMĚNÍ PÉČE O SEBE.
Dynamika života se propisuje do našeho celého těla, a tím také ovlivňuje naše vnímání, postoje a kvalitu života. 

Péče o sebe je nezbytné „umění“ pro šťastný a spokojený život.

Laskavou péčí a s vědomím své rozdílnosti a unikátnosti, nalézáme možnosti svého života. 

Celý život mne fascinuje moudrost lidského těla v kombinaci s myslí, to vše přikryto spiritualitou, kterou se chápat nesnažím. 
I LEDY SE POHNOU!  Vděčnost a pokora na každé mé startovací čáře.Věřím, že celoživotní projekt JÁ dokáže vyléčit a porozumět projektu MY. Je pouze třeba se ptát, znát nástroje, které mi fungují a pak nechat věci být, ať se stanou.
49.000 Kč / osoba

NAJDI SVŮJ ŽIVOTNÍ BALANC V POHYBU A V MYSLI NA BALI

24. října – 2. listopadu 2020
týdenní jógový pobyt
LENKA BALANC - UZAVŘENÁ SKUPINA
Vědomí ženské energie a osobního poslání nám přináší životní rovnováhu.

BALANC V POHYBU A BALANC V MYSLI. Atmosféra na Bali je magická a sama o sobě kouzlí.

Pomáhá posunout život tam, kam je potřeba. Pomáhá zastavit mysl a nechat přijít to, co přijít má.

Pak můžeme lépe uvidět cestu.
42.000 Kč / osoba

NAJDI SVŮJ ŽIVOTNÍ BALANC V POHYBU A V MYSLI NA BALI

31. října – 11. listopadu 2020
jógový pobyt 10 DNÍ / 9 NOCÍ
LENKA BALANC
Vědomí ženské energie a osobního poslání nám přináší životní rovnováhu.

BALANC V POHYBU A BALANC V MYSLI. Atmosféra na Bali je magická a sama o sobě kouzlí.

Pomáhá posunout život tam, kam je potřeba. Pomáhá zastavit mysl a nechat přijít to, co přijít má.

Pak můžeme lépe uvidět cestu.
49.000 Kč / osoba

REFERENCE

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Anička, 18 let
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňka
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Iveta
Bali mi dalo pocit rovnováhy a harmonie v životě, která mi velmi chyběla. Je až neuvěřitelné, že za tak krátký čas můžete poznat tolik úžasných lidí, na tak úžasném místě a to vás posunete v životě tak, jako byste se posouvali v běžném životě třeba o deset let. Takže pro mě to byl velký posun dopředu a z Bali jsem si odnesla opravdu velmi mnoho.
Katarína, 30 let
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku,dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnka
Moji milí priatelia, popíjam si kávičku, v mojej oáze krásy a myslím na Vás. Výnimoční ľudia, vzácne chvíle, učitelia i žiaci, nevídané chute a vône, čarovné miesta, radosť aj smútok, pohladenia duší, porozumenia i uvedomenia ... Tu a Teraz. Vďaka ti Bože, mala som tú česť toto zažiť na magickom mieste. Vďaka Vám. Objímam Vás ❤
Sisi

Každý den v životě je pro radost!"