Jaké bylo Bali pro vás?

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Anička, 18 let
Bali mi dalo pocit rovnováhy a harmonie v živote, která mi velmi chyběla. Je až neuvěřitelné, že za tak kratký čas, můžete poznat tolik úžasných lidí, na tak úžasném místě a to vás posunete v životě tak, jako by jste se posouvali v běžném řivotě třeba o deset let. Takže pro mě to byl velký posun dopředu a z Bali jsem si odnesla opravdu velmi mnoho.
Katarína, 30 let
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, aby jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kterří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Iveta
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku 💝, dala kus sebe, obejmula mě neskutecná příroda a hladila mě každým okamžikem . Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy, i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naďěnka
Moji milí priatelia, popíjam si kávičku, v mojej oáze krásy a myslím na Vás. Výnimoční ľudia, vzácne chvíle, učitelia i žiaci, nevídané chute a vône, čarovné miesta, radosť aj smútok, pohladenia duší, porozumenia i uvedomenia ... Tu a Teraz. Vďaka ti Bože, mala som tú česť toto zažiť na magickom mieste. Vďaka Vám. Objímam Vás ❤
Sisi
Každé Bali mi dá nové přátele a poslední Bali mi ještě přidalo rčení „Karma je zdarma" s mým přídavkem, „ale není zadarmo" a možná ani pro každého.
Jiří Kulíšek