PROGRAM SEMINÁŘE BŘEZEN 2020

POZNÁVÁNÍ BALI S ČECHY ŽIJÍCÍMI NA BALI

 • 1
  ČÁST POBYTU – UBUD A OKOLÍ – VNITROZEMÍ OSTROVA
 • 2
  ČÁST POBYTU – JIMBARAN / BALANGAN – U OCEÁNU

1. část  – UBUD – pět nocí

 • 0. DEN – LET
  Scházíme se v Praze na letišti Terminál 1 u balení zavazadel 3 hodiny před odletem - v 15.30 odlet.
 • 1. DEN – PŘÍLET
  Na Bali dorazíme ve 15:00 místního času. Na hotel přijedeme kolem 18:00, ubytujeme se, navečeříme a půjdeme spát. Tím budeme mít časový posun do druhého dne téměř vyrovnaný.    
 • 2. DEN – VÝLET DO UBUDU
  Den začneme bohatou snídaní, po snídani nás čeká návštěva LUWACK COFFEE, pěstování a výroba cibetkové kávy, pak centrum UBUDU kde navštívíme chrám na vodě a podíváme se na největší pouliční market. Společný odjezd na hotel. Odpoledne nás čeká relax u bazénu a večeře.
 • 3. DEN – CELODENNÍ VÝLET
  Navštívíte posvátnou jeskyni Gnéši Goa Gajah, údolí králů a královen Gunung Kawi, čeká vás společný oběd, očistné prameny Tirta Empul a na závěr rýžová políčka Tegalalang. To vše s balijským, česky mluvícím průvodcem Arthou.
 • 4. DEN – VÝLET DO UBUDU + WORKSHOP S DAVIDEM LÖRINCZEM, SETKÁNÍ S ČECHEM ŽIJÍCÍM NA BALI
  Dopoledne návštěva v UBUDU, opičí prales Monkey Forest, obchůdky na hlavní třídě, společné jídlo v centru Ubudu, supermarket, společný odjezd zpět na hotel. Odpoledne nás navštíví PRVNÍ HOST, DAVID LÖRINCZ, expert na facebookovou reklamu, ČECH ŽIJÍCÍ NA BALI, krerý s námi během 2hodinového workshopu posdílí, jak jiný je život na Bali a proč se rozhodl zakotvit a žít zrovna na tomto ostrově.
 • 5. DEN – VOLNÝ PROGRAM
  Kdo bude chtít, může využít den k relaxu u bazénu, zajít na masáže na hotelu, nebo zajet do centra Ubudu, poznat více město. Někdo možná využije čas na nákupy v Ubudu nebo zdejší restaurace na jídlo. Další den ráno se přesouváme k oceánu.
 • 6. DEN – PŘEJEZD K OCEÁNU
  Společná snídaně a do 10.00 check-out z pokojů. Čeká náš celodenní výlet s přesunem k oceánu.
 2. část  – BALANGAN U  OCEÁNU – šest nocí
 
 • 6. DEN – CELODENNÍ VÝLET
  V 10.00 přesun k oceánu do resortu s celodenním výletem. Uvidíme vodopád Tegenungan, podíváme se do JOSHUA DISTRICT, kontejnerové bydlení s restaurací vybudované od Čechů žijících na Bali, a navštívíme chrám na moři Tanah Lot. 
 • 7. DEN – RELAX DEN + ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ
  Společná snídaně, volno, relax u bazénu a u moře, masáže, večer společná večeře dle dohody v okolní restauraci. Odpoledne vás čeká zážitkový seminář ŽENA V CYKLU, kde vám představím ženský cyklus z mnoha životních úrovní a především s tím, jak je cykličnost pozitivní, když ji umíme jako ženy správně používat...
 • 8. DEN – RELAX DEN + VEČERNÍ VÝLET JIMBARAN
  Společná snídaně, relax den, možný odpolední výlet v 17.00 do JIMBARANU, kde navštívíme pláž, která se během odpoledne mění v nekonečnou restauraci. Čeká nás společná večeře, čerstvé ryby na grilu přímo na pláži při západu slunce.
 • 9. DEN – CELODENNÍ VÝLET CANGGU
  Ranní odjezd do Canggu do krásného Beach Bar & Restuarant La Brisa přímo na pláži. Čeká nás snídaně, bazén a moře. Na pozdější oběd se přesuneme do restaurace Dream Coffee Bali, kterou provozuje náš druhý host Jana Cvorečkové. O životě na ostrově, o vzniku a realizaci svého snu zde na Bali se s námi podělí během 2hodinového workshopu přímo v její restauraci.
 • 10. DEN – RELAX DEN + VEČERNÍ VÝLET NA KECAK DANCE
  Společná snídaně, volno a relax u bazénu a u moře, masáže. Možný odpolední výlet na jedinečný KECAK DANCE U CHRÁMU ULUWATU. Balijci si neustále uchovávají své staré tradice. Náboženské obřady, posvátné rituály, hudba a tance hrají důležitou úlohu v jejich každodenním životě. Při návštěvě jednoho z nejposvátnějších a nejvýznamnějších chrámů celého ostrova Pura Luhur Uluwatu, který stojí na vrcholku skalnatého útesu sedmdesát metrů nad hladinou Indického oceánu, budete mít možnost shlédnout jeden z těchto tanců. Kecak dance neboli Opičí tanec vypráví už téměř sto let tradiční balijský příběh o Sitě, manželce božského prince Rámy, která byla unesená. Ten ji musí zachránit pomocí opičího vojska pod vedením opičího krále Hanumana. Přibližně hodinová nevšední podívaná je doprovázená mužským živým zpěvem bez použití hudebních nástrojů.
 • 11. DEN – RELAX DEN
  Společná snídaně, volno a relax u bazénu a u moře, masáže, společná večeře v okolní restauraci.
 • 12. DEN – ODJEZD DOMŮ
  Snídaně, relax, balení a následný odjezd domů. Check-out v rezortu je z pokojů do 12.00, odjezd na letiště bude kolem 20:00, letíte v 00:05, tedy 5 minut po půlnoci.
 • 0. DEN – PŘÍLET PRAHA
  Přílet letiště Praha ten samý den ve 12.45.
Čeká nás společně 12 dní, 11 nocí a necelé 2 dny na cestě. 

CENA SEMINÁŘE NA BALI

 • CENA CELKEM JE 47.000 KČ
  Celková cena se skládá z letenky tam a zpět, z ubytování, celkem 11 nocí se snídaní, z kurzovného za dva workshopy, jeden zážitkový seminář a také ze dvou celodenních a ctyř půldenních/odpoledních nebo večerních výletů po Bali.
 • BUDU VÁŠ OSOBNÍ PRŮVODCE
  Po celou dobu na BALI budu váš osobní průvodce!

KURZOVNÉ

- osobní průvodce po BALI

- dva workshopy s hosty

- seminář Žena v cyklu

- společné sdílení

CENA 10.000 Kč

LETENKA

- doporučuji Emirates

- skupina letí společně

- 6 hodin do Dubaje 

- 9 hodin do Denpasaru

CENA cca 20.000 Kč

UBYTOVÁNÍ

- ubytování Ubud a Balangan

- 5x noc Hotel Spirit & Spa

- 6x noc Resort La Joya 

- ubytování je včetně snídaně

CENA cca 12.000 Kč

OSTATNÍ

- dva celodenní výlety

- čtyři půldenní výlety 

- kompletní transport

- kompletní vstupné

CENA 250 dolarů – 5.000 Kč

KURZOVNÉ 10.000 Kč
LETENKA 20.000 Kč
UBYTOVÁNÍ 12.000 Kč
VÝLETY A TRANSFERY 5.000 Kč
SOUČET: 47.000 Kč

AKTUÁLNÍ CENA LETENKY 20.000 KČ

NEJSEM CESTOVNÍ KANCELÁŘ,

JSEM CESTOVNÍ AGENTURA

Mně hradíte pouze kurzovné. Letenku, ubytování, výlety a transfery si každý účastník hradí sám. Já vám ráda zdarma poradím a pomohu. Ceny máte přímo od poskytovatelů služby, bez provizí CK.

Letenku si kupuje většinou skupina ve stejný čas, ideálně 3 měsíce před odletem. Pro březnový pobyt počítejte tedy prosinec 2019. 

Let může být pro zájemce společný, odlet je většinou v 15:30 z Prahy, scházíme se 3 hodiny předem, ve 12:30 u balení zavazadel. Cena letenky se odvíjí od času, kdy se letenka pořizuje, s jakou leteckou společností a jakým časovým přestupem poletíte...

Letecká společnost, kterou doporučuji *****

Emirates: 5:50 let do Dubaje, 1:35 na přestup a 9:10 let do Denpasaru na Bali. Toto je nejkratší let, trvá cca 18 hodin.

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO VČAS, TENTO ORIGINÁLNÍ SEMINÁŘ MÁ OMEZENOU KAPACITU JEN PRO 12 OSOB.

 

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO ZDE

 

 

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ DOTAZY? 

 

Případné dotazy můžete poslat na e-mail: iva@projektyproradost.cz.

Nebo mi přímo zavolejte na: +420 737 259 119.

Těším se na vás.

Iva Bernát Votavová

ta, co miluje BALI ❤️