Mojí vášní je cestovat a poznávat nová místa. A protože JSEM SE ZAMILOVA DO BALI, již třetím rokem POŘÁDÁM A ORGANIZUJI individuální pobyty na míru v INDONÉSII, především na Bali.

POZNÁVACÍ POBYTY NA BALI

JARO A PODZIM 2020

BALI MYNAH VILLAS ČESKÁ MAJITELKA

9 NOCÍ / 10 DNÍ SE SNÍDANÍ / CELKEM TŘI CELODENNÍ VÝLETY V CENĚ
Ubytování je na Jimbaranu v privátním uzavřeném resortu a z jednoho místa vyjíždíte na výlety a okolní pláže k oceánu. Soukromá zahrada a privátní bazén.
Cena od 20. 000 Kč / osoba

UBUD GREEN FIELD & BENOA SOL BEACH

9 NOCÍ/ 10 DNÍ SE SNÍDANÍ / CELKEM TŘI CELODENNÍ VÝLETY V CENĚ
Ubytování je na dvou místech. Nejdříve 4 noci v Ubudu, duchovním centru Bali a potom se na 6 nocí přesunete k oceánu, do hotelu se soukromou pláží.
Cena od 23.000 Kč / osoba

UBUD & PEMUTERAN & TANJUNG NUSA DUA

9 NOCÍ / 10 DNÍ SE SNÍDANÍ / CELKEM TŘI CELODENNÍ VÝLETY
Bydlíte na třech místech, nejdříve 3 noci v Ubudu, pak 3 noci v Nuse Penida Pemuteran a poslední 3 noci na jihu ostrova na plážích Nusa Dua v krásném resortu u oceánu.
Cena od 26.000 Kč / osoba

Organizátor pobytu

Na Bali jsem byla poprvé v září v roce 2017. Do ostrova jsem se ihned zamilovala! Bylo to jako se vrátit po letech zpět domů. Někam, kde se cítíte opravdu dobře a bezpečně. Bali mi pokaždé otevře nové vhledy do mého života, nasměruje na tu nejvíce vhodnou životní cestu. Právě díky Bali jsem se celkově zklidnila a začala více důvěřovat tomu správnému načasování.

BALI miluji celou svou duší! Založila jsem si cestovní agenturu, začala jsem spolupracovat s CK GO2 Indonésia a od té doby organizuji osobní a jógové pobyty v Indonésii. 

Ráda vám pobyt kompletně zajistím, zavolejte mi.

Cestovní agentura Projekty pro radost s.r.o.

Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10 Hostivař

IČO: 040 98 684, Tel: + 420 737 259 119

Iva Bernát Votavová - zakladatelka a jednatelka 

REFERENCE

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.
Anička
Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí Táně a Ivě moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.
Zdeňka
Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.
Iveta
Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku, dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.
Naděnka

Každý den v životě je pro radost!"