SPIRITUÁLNÍ JÓGOVÝ KURZ NA BALI S TAŤÁNOU AMETOVOU

2.– 16. března 2019

CESTA DO HLUBIN SEBE SAMA

VSTUPTE DO SEBE SAMÝCH A STAŇTE SE MISTREM SVÉHO ŽIVOTA

Teprve když přijmeme plnou zodpovědnost za sebe sama a svůj život, můžeme být kýmkoli chceme být a mít všechno, co si jen dokážeme představit. 

OTÁZKOU JEN ZŮSTÁVÁ, CO SI DOVOLÍME A CO JE NÁM DOVOLENO V RÁMCI TOHO, JAK O SOBĚ MY SAMI SMÝŠLÍME... 

Tento kurz na Bali je pro všechny, kteří si chtějí otevřít svá srdce i své vědomí. Čas na ostrově bohů pro vás bude více než jen dovolenou s jógou. 

 • Toužíte nahlédnout do sebe sama?
 • Chcete ve svém životě cítit více radosti?
 • Chcete už přestat řešit minulost a neobávat se budoucnosti?
 • Potřebujete už změnu, ale nevíte, jak na to?
 • Chcete se dozvědět, jak žít tady a teď, v přítomném okamžiku?
 • Chcete žít život v lásce k sobě a druhým?
Abychom mohli žít svůj život snů, je zapotřebí se začít plně zvědomovat, pracovat na otevření své mysli a na otevření svého srdce. Naše nevědomé programy v našich hlavách nám nedovolují žít svůj vlastní život.

 

 

 

STAŇ SE MISTREM SVÉHO ŽIVOTA

Stát se skutečným mistrem svého života znamená pochopit základní principy a podstatu toho, jak na to... To vše se budeme učit a otevírat na našem společném Bali kurzu.
 
Pomůže nám v tom ranní praxe jin jógy, což je vysoce relaxační a meditační styl jógy, praxe hatha jógy, hatha flow jógy, pro zájemce i dynamické styly jógy (power jóga nebo vinjása jóga), řízená relaxace a meditace a společný odpolední SATSANG, kde budeme vše společně sdílet. 
 
Satsang – „sat“ znamená v sanskrtu pravda a „sang“ sdílení. Satsang bude naším společně sdíleným časem, kde v pravdě k sobě samým budeme sdílet naše společné myšlenky, pocity, zážitky... každý dle svého. 
 
Semináře se může účastnit každý jógový začátečník či pokročilý praktikující i nepraktikující jogín. Jedinou podmínkou je vaše chuť a odhodlání nahlédnout do sebe samých a být upřímný sám k sobě.
 
Jedině tak může započít nebo dále se posunout naše pouť na cestě od nevědomí k vědomí nás samotných a tím tak můžeme dál otevřít sebe sama ke svému mistrovství a nalezení svého smyslu života a své nejvyšší hodnoty

ZBAV SE SVÉHO OTROKA

Váš dokonalý nevědomý otrok ve vás umí tiše zabíjet...
 
Budeme pracovat se skrytými nevědomými programy, které nás otročí a my je nedokážeme vidět, drží nás pod jedinečnou kontrolou sebedestrukce a postupného nevědomého ničení nás samotných. Víme, že něco je špatně, ale nevíme co a jak na to, jak se toho zbavit a nevíme ani, že to vůbec lze.
 
Nevědomý program otroka je naprosto dokonalý jako největší trik ďábla, který lidi umí přesvědčit, že neexistuje... 
 
A proč je třeba se zbavit všeho, čemu ve svém životě otročíme?
 
Protože jedině tak může započít nebo dále se posunout naše pouť na cestě od nevědomí k vědomí nás samotných a tím tak můžeme dál otevřít sebe sama ke svému mistrovství a nalezení svého smyslu života a své nejvyšší hodnoty
 • Uvědomit si, kdo skutečně jsem!
  Cítíte, že jsme všichni svobodné bytosti a můžeme být, kým chceme? Chcete cítit a zažívat každý den ve svém životě nadšení sám ze sebe?
 • Vnímat čisté bytí!
  Chcete odblokovat, vymazat špatné programy z hlavy a začít žít skutečně to, co ve svém životě chcete?
 • Chtít od života víc!
  Chcete vědět, proč se zrovna vám daná životní změna stala? Cítíte se jako v pasti, stále ve stejném kruhu a už nevíte, jak na to?
 • Mít šťastný a harmonický vztah!
  Cítíte se v nějakém vztahu nenaplnění, nespokojení anebo nešťastní? Dáváte více, než dostáváte zpět?
 • Být zodpovědný za svůj život!
  Chcete už veškerou odpovědnost za svůj život nést sami? Chcete se stát svým vlastním tvořitelem a vykonavatelem svého života?

CO TĚ ČEKÁ?

Zažijte se mnou relaxační jógový pobyt na Bali, jehož cílem je otevření naší mysli a našeho srdce, nalezení a pochopení způsobu, jak dojít ve svém životě k vnitřní vyrovnanosti a k vnitřnímu klidu a k lásce k sobě samým a tím i k celému celku. Vaše mysl se otevře novým věcem a pohledům a vy můžete začít vnímat radost, naplnění a pocit, že váš život má smysl. Začnete cítit své srdce a propojíme tím i tak dva zdánlivě vzdálené světy, naši „hlavu“ a naše „srdce“ :-).

Seznámíme se se silou SATSANGU, která není jen ve slovech, ale je něčím, co je ještě daleko za tím... Jen když jsme v úplném spojení se sebou samými, můžeme dojít k poznání „Co opravdu jsem?

Není třeba se bát. Naše obavy a strachy jsou naprosto normální, jen je zapotřebí jim správně porozumět. Podíváme se na naše obavy a strachy z jiného úhlu pohledu, z pohledu, který jsme možná ještě neobjevili a budete překvapeni, jak takový strach či obava pro nás mohou být přínosem. 

 
Vše, co žijeme tady a teď je v naprostém pořádku. Vše je tak, jak má být.

 

 

 

POJEĎTE SE MNOU NA BALI

Těším se z celého svého srdce na vás a na naše společné sdílení, které nás všechny posune vpřed, blíž k sobě samým, ke své skutečné podstatě a hodnotě. 

Bali je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, která vám napomůže otevřít či zharmonizovat vaši srdeční čakru. Naučíte se, co znamená žít TADY A TEĎ.

Pravidelná jógová praxe, meditace na břehu oceánu, diskuze a povídání o duchovním rozvoji vám napomohou a prohloubí vaše duchovní vnímání, zkvalitní vám váš život. Povedou vás k sebepoznání a především k sebelásce, naplnění a klidu. 

POJEĎTE SE MNOU NA BALI! Budu váš klíč, který otevře vaše srdce. Skrze mě můžete poznat lépe sami sebe. 

Více najdete ve videu.

 

 

 

CO VÁM BALI NABÍDNE?

Zažijete nezapomenutelnou dovolenou v ráji na zemi, navíc s bohatým programem pro podporu osobního rozvoje. Díky času na Bali se dostanete ze svého běžného života a změníte svůj denní rytmus na vlastní.

Díky celkovému zklidnění a duchovní podpoře samotného ostrova získáte jedinečnou možnost vidět svůj život a svět jinýma očima.

Určitě získáte inspiraci k novým věcem ve svém životě a možná se i následně odvážíte realizovat zásadnější kroky, které byste v běžném prostředí třeba nikdy neudělali. 

Na co se můžete na Bali těšit?

 • Na lektorku jógy, terapeutku a duchovní průvodkyni na vaší cestě k otevření se lásce a radosti.
 • Na krásné prostředí nejdříve v Ubudu, centru kulturního a duchovního života a pak u oceánu na jedné z nejkrásnějších pláží Balangan Beach.
 • Na výlet do Ubudu, na opičí prales, rýžová pole, údolí králů a královen, vodopády, očistné prameny Tirtha Empul, chrám Tanah Lot na moři, chrám Uluwatu a večeře na pláži.
 • Na skvělé jídlo, masáže, čerstvé freshe a nákupy, vše za příznivé ceny a cenově dostupné služby.
 • Na vždy milé Balijce, kteří vám ukáží svoji velkou pokoru, slušnost a ...

CO VÁS NA BALI ČEKÁ?

UBUD SPIRIT HOTEL & SPA 6x noc

Každého tento krásný hotel uprostřed tropické zahrady mile překvapí. Někdo bude obdivovat možnost plavání ve dvou bazénech, někdo bude více vnímat magické prostředí Ubudu, někdo pocítí výjimečnost v zahradách hotelu a všechna jeho zákoutí. Ubytování je v luxusních dvoulůžkových bungalovech nebo pokojích. 

BALANGAN RESORT LA JOYA 7x noc

Láska na první pohled. Snídaně u bazénu s výhledem na oceán, čerstvý ovocný salát a Bali kafíčko. Sklenka vína, vynikající kuřecí polévka s nudlemi. Vonná tyčinka na pokoji, frančipánové mýdlo a šampón, krásně voňavé ručníky, co jsou čisté každý den. WE LOVE LA JOYA!

BALANGAN BEACH

Oceán. Jeho sílu pocítíte pokaždé, když vkročíte do vody. Je nádherný, silný, moudrý a dechberoucí. Každý den vás bude lákat k návštěvě. Pozorovat ho a přitom na pláži popíjet čerstvý kokos za 30 Kč. Možná pocítíte silnou emoci a ukápne vám i slza. Můžete si vzít taxi a projet mnoho blízkých pláží v okolí, stojí to za to! Každá pláž je jiná a má svého ducha. Je to nezapomenutelný zážitek.

VÝLETY

Ubud a opičí prales, rýžová pole, údolí králů a královen, vodopády, očistné prameny Tirtha Empul, chrám Tanah Lot na moři, chrám Uluwatu a večeře na pláži. Prostě ráj na zemi.

PROGRAM

Toužíte nahlédnout do sebe sama, dozvědět se, jak žít „tady a teď" v přítomném okamžiku, jak přestat řešit minulost a přestat se obávat budoucnosti? Budeme se věnovat a soustředit na klidnou mysl, vnitřní vyrovnanost a rovnováhu jin a jang energií. Cílem bude otevření naší mysli i našeho vědomí a to, jak vnímat a slyšet své srdce. Čeká nás 1x denně jógová praxe a 1x denně práce na sobě, umění meditace, relaxace, zastavení se a poznávání Bali, magického ostrova, který otevírá srdce a pohltí vás svou neobyčejnou energií. Po tomto zážitku už nic nebude jako dřív.  

JÍDLO

Co dodat k této kuchyni. Jak je vůbec možné, že na Bali chutná výborně jakákoli kuchyně? Je jedno, jestli si dáte balijskou, asijskou, thajskou nebo italskou, prostě vždy to chutná výborně. Kolikrát si dáte Mahi Mahi nebo Dadar Gulung, zelenou palačinku s kokosem? Uvidíte, jednoduše vynikající kuchyně.

A CO ŘÍKAJÍ O BALI OSTATNÍ?

Podívejte se na reference od těch, kteří s námi již na Bali byli. Co jim dalo Bali a proč už na něj nikdy nezapomenou?

Po pobytu na Bali už nic nebude tak jak dřív, jelikož jsem začala žít v přítomném okamžiku. Uvědomila jsem si, že za všechno nesu zodpovědnost já sama a své strachy musím pojmenovat. Sílu změnit svůj postoj mi dodala nejen energie celého Bali, ale i lidské osudy dalších účastníků, ve kterých jsem se sama nalézala. A jako odměnu jsem si odnesla nezapomenutelný zážitek na celý život a také nová přátelství.

Anička, 18 let

Na Bali jsem přijela kvůli tomu, abych jsem prožila pocit z autentického prostředí, kde se zrodila jóga. Potkala jsem tady lidi, kteří mi dali do života mnoho, protože v každém z nich jsem našla kousek sebe. A já věřím, že s tím, co si z Bali odnesu, budu moct žít svůj život plnohodnotnější, lepší a krásnější než do této doby. Na Bali jsem si splnila svůj sen a já si ve svém životě své sny plním a to přeju i vám všem.

Iveta

Na Bali jsem jela za odpočinkem, sluncem a mořem. Víc jsem nečekala. Dostala jsem lásku 💝,dala kus sebe, obejmula mě neskutečná příroda a hladila mě každým okamžikem. Poznala jsem krásné dívky a ženy, které se každým dalším dnem stávaly krásnější a jejich oči zářily stejně jako moje. Radovaly jsme se z toho. Sopka vše umocnila a příroda rozhodovala, ne lidé. Krásné poznání. Bali zůstane v mé mysli navždy i lidé a nic už nebude jako před Bali. Jsem o tolik bohatší.

Naděnka

Bali mi dalo pocit rovnováhy a harmonie v životě, která mi velmi chyběla. Je až neuvěřitelné, že za tak krátký čas můžete poznat tolik úžasných lidí, na tak úžasném místě a to vás posunete v životě tak, jako byste se posouvali v běžném životě třeba o deset let. Takže pro mě to byl velký posun dopředu a z Bali jsem si odnesla opravdu velmi mnoho.

Katarína, 30 let

Moji milí priatelia, popíjam si kávičku, v mojej oáze krásy a myslím na Vás. Výnimoční ľudia, vzácne chvíle, učitelia i žiaci, nevídané chute a vône, čarovné miesta, radosť aj smútok, pohladenia duší, porozumenia i uvedomenia ... Tu a Teraz. Vďaka ti Bože, mala som tú česť toto zažiť na magickom mieste. Vďaka Vám. Objímam Vás ❤

Sisi

Výlet na Bali byla pro mě cesta za hranici mých snů. Byla to nádhera, jsem ráda, že jsem to ve svém životě (před výletem velmi pracovním), mohla zažít a za to štěstí vám s Taťánou moc děkuji. Těším se na další zájezd na Bali či někam jinam. Všem kolem doporučuji, aby si v životě dovolili takový výlet za hranice všednosti. Zdravím všechny výletnice a přeji krásné a slunečné dny.

Zdeňka

Každé Bali mi dá nové přátele a poslední Bali mi ještě přidalo rčení „Karma je zdarma" s mým přídavkem „ale není zadarmo" a možná ani pro každého.

Jiří Kulíšek

Proč jezdím na Bali a jak to celé vzniklo?